family couple
setup rateenter
35 VİLLA 0-12 arası görüntüleniyor
görünüm
sıralama
Villa Kolyos Muhafazakar Lüks Villa 03.10.2020 ile 05.10.2020 arasında 2 gün müsait
Villa Kolyos
Villa Bölgesi Kaş / İslamlar
30 Gecelik ₺1.643

İslamlar Bölgesinde Lüks Muhafazakar Villa

 • 2 Yatak
 • 4 Kişi
 • 2 Banyo
Villa Fantastik
5% İndirim
Muhafazakar Villa 09.10.2020 ile 11.10.2020 arasında 2 gün müsait
Villa Fantastik
Villa Bölgesi Kaş / Üzümlü
30 Gecelik ₺2.143

Kalkan Üzümlü Köyünde, Muhafazakar, 6 Kişilik, Hamam, Saunası Bulunan Kiralık Balayı Villası

 • 3 Yatak
 • 6 Kişi
 • 3 Banyo
Villa Gece Balayı Villası 06.10.2020 ile 08.10.2020 arasında 2 gün müsait
Villa Gece
Villa Bölgesi Kaş / Kalkan
30 Gecelik ₺1.214

Kalkan Kördere Mevkisinde, Deniz Manzaralı, Jakuzili, Kiralık Balayı Villası

 • 1 Yatak
 • 2 Kişi
 • 1 Banyo
Villa Flower Gedik Balayı Villası 10.10.2020 ile 12.10.2020 arasında 2 gün müsait
Villa Flower Gedik
Villa Bölgesi Kaş / Patara
30 Gecelik ₺1.286

Patara Bölgesinde Jakuzili Kiralık Villa

 • 1 Yatak
 • 2 Kişi
 • 1 Banyo
Villa Odak Balayı Villası 10.10.2020 ile 12.10.2020 arasında 2 gün müsait
Villa Odak
Villa Bölgesi Kaş / İslamlar
30 Gecelik ₺1.200

İslamlar Köyünde Jakuzili Balayı Villası

 • 1 Yatak
 • 2 Kişi
 • 1 Banyo
Villa Kitanik Balayı Villası 17.10.2020 ile 19.10.2020 arasında 2 gün müsait
Villa Kitanik
Villa Bölgesi Kaş / Kaş Merkez
30 Gecelik ₺1.143

Kaş Gökseki Mevkinde Jakuzili Balayı Villası

 • 1 Yatak
 • 2 Kişi
 • 1 Banyo
Villa Çağla Balayı Villası 08.10.2020 ile 10.10.2020 arasında 2 gün müsait
Villa Çağla
Villa Bölgesi Kaş / Sarıbelen
30 Gecelik ₺1.129

Kalkan Sarıbelen Köyünde Jakuzili, Muhafazakar Kiralık Balayı Villası

 • 2 Yatak
 • 4 Kişi
 • 2 Banyo
Villa Amare Balayı Villası 10.10.2020 ile 12.10.2020 arasında 2 gün müsait
Villa Amare
Villa Bölgesi Kaş / İslamlar
30 Gecelik ₺929

İslamlar Köyünde Jakuzili Kiralık Balayı Villası

 • 2 Yatak
 • 4 Kişi
 • 1 Banyo
Villa Ateş Balayı Villası 10.10.2020 ile 12.10.2020 arasında 2 gün müsait
Villa Ateş
Villa Bölgesi Kaş / Patara
30 Gecelik ₺1.000

Patara Bölgesinde Jakuzili Kiralık Balayı Villası

 • 1 Yatak
 • 2 Kişi
 • 1 Banyo
Villa Burcum Balayı Villası 11.10.2020 ile 13.10.2020 arasında 2 gün müsait
Villa Burcum
Villa Bölgesi Kaş / Kalkan
30 Gecelik ₺1.129

Kalkan Kördere Mevkisinde, Kapalı Isıtmalı Havuzlu, Muhafazakar Kiralık Yazlık Balayı Villası

 • 1 Yatak
 • 2 Kişi
 • 1 Banyo
Villa Ezel Deniz Manzaralı Villa 01.10.2020 ile 03.10.2020 arasında 2 gün müsait
Villa Ezel
Villa Bölgesi Kaş / Kalkan
30 Gecelik ₺943

Kalkan Akbel Mevkisinde, Muhafazakar, Deniz Manzaralı, Kiralık Yazlık Balayı Villası

 • 1 Yatak
 • 2 Kişi
 • 1 Banyo
Villa Neco Balayı Villası 10.10.2020 ile 12.10.2020 arasında 2 gün müsait
Villa Neco
Villa Bölgesi Kaş / Üzümlü
30 Gecelik ₺1.143

Kalkan Çavdır Köyünde 4 Kişilik, Muhafazakar, Jakuzili, Kiralık Yazlık Balayı Villası

 • 2 Yatak
 • 4 Kişi
 • 2 Banyo

En İyi Kiralık Villalar

Yıl süresince beklediğiniz tatil zamanı geldi çattı. Şehir ve iş yaşamının oluşturduğu yoğun tempodan uzaklaşacağınız ve sevdikleriniz ile beraber geçireceğiniz bu özel günler çok yakınınızda. Bütün her şeyin yalnızca size ait olduğu, kalabalıktan ve binalardan uzakta, tabiat ile başbaşa kalacağınız bir tatil sunan kiralık villalar, arzuladığınız her şeyi rahatça yaşayabileceğiniz ve tam olarak dinlenebileceğiniz en doğru tercihtir.

Villa durağı güvencesi ile, Ülkemizin en güzel bölgelerinde yer alan yüzlerce değişik kiralık villa içinden, düşlerinizi süsleyen uygun villayı kiralayabilirsiniz. Farklı misafir kapasitesi ve ayrıntıları ile hizmet sunan çok sayıda villa, villa durağında size kusursuz bir tatil tecrübesi yaşatmak için özel şekilde tasarlandı.

Ufak detayların dahi düşünüldüğü, sürekli konforunuzun ve keyfinizin ilk sırada tutulduğu kiralık villalar da tatil yaşamak hakikaten bir ayrıcalıktır. Sevdiklerinizle beraber, baş başa kalacağınız ve özgür biçimde hareket edebileceğiniz eşsiz tatil olanağı sunan kiralık villalar da günlerinizin düşlediğinizden çok daha özel yaşanacağından kuşkunuz olmasın.

Size özel tatil danışmanınız ile beraber kiralayacağınız sayısız değişik villada, muhteşem ve konfor dolu, keyif sağlayan bir tatil yalnızca bir tık hareketinizle sizi bekliyor.

Eşsiz Kiralık Villa Tatili

Kiralık villa tatili, otel tatillerine oranla çok daha değişik bir tasarıma sahip. Yalnızca siz ve sevdikleriniz ile beraber kalabileceğiniz, her şeyin size haiz olduğu eşsiz bir villa tatili yaşamayı arzuluyorsanız, villa durağı bunu size sağlamak için hazır.

Kargaşadan ve stresten uzakta, sadece sevdikleriniz ve kendiniz ile yaşayacağınız saatler, kusursuz bir tatil tecrübesi için lazım olan şeyleri sağlayacak. Eskiden yaşayamadığınız kadar eşsiz olan bu tatilde, evinizin lüksünü ve rahatlığını, kiralık villanızda yaşayacaksınız.

Yeni günde, istediğiniz vakitte kahvaltınızı yapacak, istediğiniz her dakika bütünen size ait yüzme havuzunuza dalabileceksiniz. Kalabalıktan ve monoton atmosferden çok uzakta, sevdikleriniz ile baş başa kalacağınız bir tatil tecrübesi yaşatacak olan kiralık villalar, her saniyesi size özel olan bir tatil olanağı sunuyor.

Villa Kiralama ve Avantajları

Villa durağında, Ülkemizin nadide bölgelerinde tasarlanmış yüzlerce değişik kiralık villa bulunmaktadır. Kiralık villaların hepsi konforunuz ve huzurunuz için özel şekilde kurgulanmıştır. Bugüne kadar yaşamadığınız bir tatil atmosferi yaşatacak olan kiralık villalar, gerek arkadaş çevreniz yahut kalabalık aileniz için olsun, arzu ederseniz butik konseptinde, balayı çiftleri için özel dekore edilmiş olsun, bütün sevdiklerinize yetecek kapasiteye sahiptir.

İki misafir kapasiteli şirin butik kiralık villalardan, kalabalık topluluklara aynı rahatlıkta hizmet sunabilen büyük villalara kadar, çok farklı seçeneklerin yer alması, tatili herkes için muhteşem hale çeviriyor. Talep ettiğiniz her çeşit ayrıntıya bir seçeneğin bulunduğu Villa durağında, villa kiralama ve düşleriniz tatiline merhaba demek çok kolay.

Ülkemizin En Güzel Tatil Villaları Villa Durağında

Eşsiz tabiatı ile sizi etkileyecek ve oksijene doyacağınız bir tatil yaşatacak olan yüzlerce değişik belde bir tık uzağınızda rezervasyonunuzu bekliyor. Tabiat ile iç içe olan, sık ormanlarla çevrili cennet koylarda huzur dolu tatil yaşayacaksınız.

Tatil gereksinimleri değişik olan konuklara uygun alternatiflerinde bulunduğu villa durağın da ister denize ister şehir merkezine yakın konaklayabileceğiniz bir tatil mümkün. Yine aynı biçimde, yalnızca birkaç dakika süresinde denize girebileceğiniz kiralık villaları da seçim yapabileceğinizi unutmayın.

İhtiyaçlarınıza ve şevkinize göre çok özel seçenekler sağlayan kiralık villalar da tatil geçirmek ayrıcalığın tam kendisidir. Bütün bir yıl hayal ettiğiniz tatile başladığınızda, beklentilerinizin dört dörtlük karşılandığını göreceksiniz.

Dört Mevsim Tatil Yaşama Olanağı

Villa tatili, yalnızca sıcak yaz günleri ile sınırlı değildir. Şömineli, ısıtmalı yüzme havuzlu değişik seeneklerin bulunduğu kiralık villaları seçim yapmanız durumunda, her mevsim arzuladığınız gibi tatil tecrübesi tatmanız mümkün.

Hepsinde, sıcak yaz günlerinde yaptığınız etkinliklerin neredeyse hepsini yapabileceğiniz bu özel kiralık villalar da stresten hemen uzaklaşabilir ve huzur bulmuş biçimde yuvanıza dönebilirsiniz. Sıkıntıların üzerinize geldiği zamanlarda rahatça çıkıp gidebileceğiniz özel bölgelerde yer alan, rahat ulaşılabilir kiralık villalar size konforlu saatler yaşatacak.

Tabiatın bütün dokusunu, kış günlerinde de hissedebileceğiniz, şömineniz karşısında romantik anlar yaşayabileceğiniz ve dostlarınızla beraber asla unutamayacağınız bir tatili kiralık villalar da yaşayabilirsiniz.

Yeni Evli Çiftlere Özel Balayı Tatili

Kiralık villalar kapsamında, balayı çiftleri için ayrıntılı olarak düşünülmüş, konforlu ve romantik mimari ile dekore edilmiş olan alternatifler yer almaktadır. Yalnızca iki misafir kapasitesine haiz olan, doğası ile sizi büyüleyecek ve etkisi altına sokacak bir atmosferin olduğu kiralık villalar da balayı yaşamak ayrıcalıktır.

Hiç yaşamadığınız kadar muhteşem günlere şahitlik edeceğiniz balayı villaları, düşlerinizdeki sahneleri size sağlamaya hazır. Ülkemizin en romantik ve cennet beldesinde, yalnızca size ait bir balayı yaşayabileceğiniz balayı villaları, erken rezervasyon için sizi bekliyor.

Romantizmin zirvesinde hisler yaşamanız için en ufak ayrıntıların bile özel şekilde düşünüldüğü kiralık villalar da balayı yaşarken ne kadar doğru bir tercih yaptığınızdan kuşkunuz olmayacak. Kusursuz atmosferi neticesinde hem partnerinizi daha iyi anlayacak hem de evlatlarınıza anlatacağınız güzellikte anılar yaşayacaksınız.

Aileniz Sevdikleriniz ve Dostlarınız İçin Kusursuz Bir Tatil Sizi Bekliyor

Çocuklu ailelere göre tasarlanmış kiralık villalar da özel çocuk havuzundan çocuk parkına kadar birçok değişik ayrıntı bulunmaktadır. Tam olarak gereksinimlerinizi karşılayacak özelliğe haiz olan kiralık villalar seçim yapmanız durumunda, yetişkinler kadar çocukların da mutluluk duyacağı muhteşem bir tatil yaşayacağınıza emin olabilirsiniz.

Tatilin en ince ayrıntısına kadar düşünülüp, yalnızca siz ve sevdikleriniz için tasarlanan bu villalarda konaklamak sizi fazlasıyla keyifli kılacak. Daha evvel yaşamadığınız özellikte, yüzlerce değişik özelliklere haiz olan çocuk dostu kiralık villalar, tatil danışmanınız ile beraber size ve ailenize kusursuz hizmet sunmaya hazır.

Villa durağı güvencesi ve deneyimi ile, her biri özel olarak tasarlanmış olan bu muhteşem villalarda, bütün ailenizin keyif duyacağı, sizin gerçek manada dinleneceğiniz, evlatların ise fazlasıyla eğleneceği bir tatil yaşamanız mümkün.

Konforlu ve Huzurlu Cennet Beldelerde Eşsiz Bir Tatil

Kiralık villa tatili size evinizin sağladığı konforun çok daha maksimumunu yaşatmak için tasarlandı. Bütün ayrıntısı ile, adeta evinizde gibi tatil yaşayabileceğiniz kiralık villalar konforun ve sakinliğin en doğru adresi.

Yalnızca siz ve birlikte olduğunuz dostlarınıza ait olacak kiralık villalar da evinizde nasıl rahatsanız, aynı rahatlığı yaşayacağınıza emin olabilirsiniz. Donanımlı mutfağında evinizdeki bütün çeşitleri yapabilecek, özel yüzme havuzunda dostlarınızla beraber keyifli saatler geçireceksiniz. Tam olarak bağımsız ve istediğiniz özellikte bir tatil deneyimi sağlayan kiralık villalar da konaklamak düşlerinizdeki tatili size yaşatacak.

Villa Durağı garantisi ve deneyimi ile, Ülkemizin dört bir tarafında yüzlerce değişik kiralık villa konuklarına kusursuz bir tatil yaşatmak için sizi bekliyor.