familycouple
setuprateenter

Havuzu Isıtmalı Villalar

100 VİLLA 0-12 arası görüntüleniyor
görünüm
sıralama
Villa MahperiKapalı Havuz-Hamam-SaunaMuhafazakar Villa
Villa MahperiKAL-0617
Villa BölgesiKaş / Üzümlü
Haftalık Fiyat Aralığı29.950₺ - 84.950₺

Üzümlü Köyünde Doğa İçinde Deniz Manzaralı Kiralık Lüks Tatil Villası

 • 3 Yatak
 • 6 Kişi
 • 3 Banyo
Villa KolyosKapalı Havuz-Hamam-SaunaMuhafazakar Villa
Villa KolyosKAL-0916
Villa BölgesiKaş / İslamlar
Haftalık Fiyat Aralığı24.150₺ - 66.150₺

İslamlar Bölgesinde Lüks Muhafazakar Villa

 • 2 Yatak
 • 4 Kişi
 • 2 Banyo
Villa Rose KaşDenize Yakın Villa
Villa Rose KaşVR-4727
Villa BölgesiKaş / Kaş Merkez
Haftalık Fiyat Aralığı35.000₺ - 54.600₺

Villa Rose Kaş, Kaş Büyükçakıl Mevkiinde, 12 Kişilik, Kiralık Tatil Villası

 • 6 Yatak
 • 12 Kişi
 • 6 Banyo
Villa DisneyÇocuk Oyun Parklı Villa
Villa DisneyVR-4699
Villa BölgesiKaş / İslamlar
Haftalık Fiyat Aralığı40.000₺ - 140.000₺

Villa Disney, Kalkan İslamlar Mevkiinde, Muhafazakar, Jakuzili, Çocuk Oyun Parklı, Oyun Aktiviteli, Saunalı, 10 Kişilik, Kiralık Tatil Villası

 • 5 Yatak
 • 10 Kişi
 • 5 Banyo
Villa GülbahçemMuhafazakar Villa
Villa GülbahçemVR-4679
Villa BölgesiKaş / Bezirgan
Haftalık Fiyat Aralığı26.658₺ - 58.855₺

Villa Gülbahçem, Kalkan Bezirgan Mevkiinde, Muhafazakar, Jakuzili, Oyun Aktiviteli, 2 Kişilik, Kiralık Balayı Villası

 • 1 Yatak
 • 2 Kişi
 • 1 Banyo
Villa Kırlangıç KalkanDeniz Manzaralı
Villa Kırlangıç KalkanVR-4576
Villa BölgesiKaş / Kalkan
Haftalık Fiyat Aralığı35.000₺ - 73.500₺

Kalkan Merkezde, 8 Kişilik, Yatak Odalı, Deniz Manzaralı, Havuzu Isıtmalı, Kiralık Tatil Villası

 • 4 Yatak
 • 8 Kişi
 • 4 Banyo
Villa SevillaSinema Salonlu Villa
Villa SevillaVR-4483
Villa BölgesiKaş / Sarıbelen
Haftalık Fiyat Aralığı60.000₺ - 140.000₺

Villa Sevilla, Kalkan Sarıbelen Mevkiinde, Jakuzili, Saunalı, Hamamlı, Akua Kaydıraklı, Isıtmalı Havuzlu, Sinema Salonlu, Ateş Çukurlu, Kiralık Tatil Villası

 • 3 Yatak
 • 8 Kişi
 • 3 Banyo
Villa NehirMuhafazakar Villa
Villa NehirVR-4460
Villa BölgesiFethiye / Kayaköy
Haftalık Fiyat Aralığı22.750₺ - 87.500₺

Villa Nehir, Fethiye Kayaköy Mevkiinde, Muhafazakar, Isıtmalı Havuzlu, 6 Kişilik, Geniş Bahçeli, Kiralık Tatil Villası

 • 3 Yatak
 • 6 Kişi
 • 2 Banyo
Villa TorosDeniz Manzaralı Villa
Villa TorosVR-4335
Villa BölgesiKaş / Kalkan
Haftalık Fiyat Aralığı36.750₺ - 133.000₺

Villa Toros , Kalkan Kördere Mevkiinde, 10 Kişilik, 5 Yatak Odalı, Deniz Manzaralı, Kiralık Tatil Villası

 • 5 Yatak
 • 10 Kişi
 • 5 Banyo
Villa Bebek DuoSinema Salonlu Villa
Villa Bebek DuoKAL-213467
Villa BölgesiKaş / Kalkan
Haftalık Fiyat Aralığı20.650₺ - 69.650₺

Kalkan Akbel Mevkiinde, 2 Yatak Odalı, 4 Kişilik, Deniz Manzaralı, Denize ve Merkeze Yakın, Sinema Salonlu, Jakuzili, Yazlık Villa

 • 2 Yatak
 • 4 Kişi
 • 2 Banyo
Villa AilemMuhafazakar Villa
Villa AilemKAL-213419
Villa BölgesiKaş / Sarıbelen
Haftalık Fiyat Aralığı29.750₺ - 61.950₺

Kalkan Sarıbelen Mevkiinde Mevkiinde , 2 Yatak Odalı, 5 Kişilik, Oyun Aktiviteli, Çocuk Parklı, Jakuzili, Doğa Manzaralı, Muhafazakar, Balayı Villası

 • 2 Yatak
 • 5 Kişi
 • 2 Banyo
Villa İconLüks Villa
Villa İconKAL-213328
Villa BölgesiKaş / Kalkan
Haftalık Fiyat Aralığı59.500₺ - 149.000₺

Kalkan Kalamar Mevkiinde, 3 Yatak Odalı, 6 Kişilik, Jakuzili, Sinema Salonlu, Saunalı, Hamamlı, Oyun Aktiviteli, Yazlık Lüks Villa

 • 3 Yatak
 • 6 Kişi
 • 3 Banyo

En İyi Havuz Isıtmalı Villalar

Erken bahar ve kış dönemlerinde tercih edilen havuz ısıtmalı villalar, birbirinden farklı avantajları beraberinde sunmaktadır. Çünkü villa tatili son 2-3 yılda popüler olmuş ve aileler tarafından benimsenmiştir. Bununla birlikte balayı çiftlerinin vazgeçilmezi olan kiralık villa tatili artık geniş ve muhafazakar ailelerin de ilk tercihleri arasındadır. Özellikle de Antalya’daki kiralık villalar, ev konforunda hazırlanan detaylarla tatilcilere sunulmaktadır.

Isıtmalı Havuzlu Villalar

Isıtmalı havuzlu villalar, özel olarak hazırlanan ve ısı pompasıyla donatılan mekanlardır. Kış aylarında tatile çıkacaklar için son derece önemli olan havuz ısıtmalı villalarsayesinde dilediğiniz her an havuz keyfi yapabilirsiniz. Ayrıca bu havuzların kapalı olması sayesinde yılın her mevsiminde sıcak su hizmeti sunulmaktadır. 30 derece sıcaklığa kadar yükselebilen bu havuzların sıcaklığı sayesinde kış ayının en soğuk döneminde bile sorunsuz olarak havuzdan faydalanabilirsiniz.

Kış tatili yapacak olanlar ayrıca mekanın ısıtma sistemlerini de merak etmektedir. Öncelikle Antalya kiralık villalar yerden ısıtmalı olduğu için her dönem tatile elverişlidir. Bununla birlikte villadaki her odada diğer ısıtma seçenekleriyle de karşılaşabilirsiniz. Muhteşem bir kış tatiline hazır olan çiftler daha fazla vakit kaybetmeden rezervasyon yaparak daha özel bir tatile çıkabilir.

Otel mantığından tamamen bağımsız olan ve özgürce hareket edebileceğiniz bu mekanlar yaygınlaşmaya başlamıştır. Kapalı havuz sistemlerinin uygulandığı bu villalarda kapalı havuz özelliği de dikkat çekmektedir. Yani daha hijyenik bir ortamda havuz keyfi yapabilirsiniz. Elbette havuz ısıtmalı villalarsadece bu seçenekleriyle ön plana çıkmaz. Villa içerisindeki lüks eşyalar, korunaklı bahçe ve teras manzarası sayesinde harika bir tatil deneyimi sizleri bekliyor olacak.

Havuz Isıtmalı Villaların Özellikleri

Havuzlu ve ısıtmalı villaları 3 farklı şekilde inceleyebilirsiniz. Bunlardan ilki, villa içinde bulunan havuzlardır. Bu havuzlar kış aylarında kullanıma kapalı olmakla beraber özel bir havuz odasıyla birlikte sunulur. Bazı villalarda ise yatak odasında havuz bulunmaktadır. Yani tatil yaptığınız süre boyunca kapalı havuz sisteminden faydalanabilirsiniz.

Antalya havuz ısıtmalı villalarkapalı ve ısıtmalı olarak da tercih edilebilir. Bu tür havuzların dışardan görüntülenebilmesi imkansızdır. Yani hem üst kısmı hem de çevresi tamamen kapatılmıştır. Bu sayede gizlilik esas alındığı gibi yağmur ve kar gibi doğa olaylarından etkilenmeden tatil yapabilirsiniz. Isıtmalı oldukları için de dilediğiniz sıcaklıkla havuzun suyunu ayarlayabilirsiniz.

Isıtmalı havuzlu villalar ayrıca çevresi açık şekilde dizayn edilmiştir. Kış aylarında da kullanıma açık olan bu havuzların dışardan görünmesi engellenmiştir. Sadece villada tatil yapacak olanlar dilediği her an 30 dereceye kadar ısıyı ayarlayarak kış aylarında havuz keyfi yapabilir.

Havuz Isıtmalı Villa Kiralamanın Önemi

Bu tür villalar kış aylarında daha çok tercih edilir. Yaz aylarında havuz ısıtma sistemine gerek kalmadığı için tatilciler zaten sıcak ve huzurlu bir ortamda tatil yapmayı sürdürmektedir. Günümüzde havuz ısıtmalı villalarciddi anlamda rağbet görmeye başlamıştır. Tamamen lüks tatil odaklı olan bu mekanların otellere göre birbirinden farklı avantajları vardır. Daha ekonomik ve sadece tatilcilere özel olması nedeniyle çiftler artık villa kiralamaya başlamıştır. Yani ister günlük, ister haftalık, isterseniz de aylık villa kiralama hizmeti alabilirsiniz.

Antalya bölgesi yaz döneminde milyonlarca yerli ve yabancı turistin akınına uğrar. Ancak çiftler bu kalabalık ortamlardan uzak bir şekilde tatil yapmak isteyeceği için haliyle kiralık villa seçeneklerine yönelmektedir. Ek olarak kendi villanızda havuz ve güneşlenmenin keyfini çıkarabileceğiniz için her zaman otellere göre daha anlamlı bir tatil seçeneğiyle karşılaşabilirsiniz.

Elbette bu villalar deniz manzaralıdır. Yani denize girmek isteyenler dilediği an sahile inerek vakit geçirmeye başlayabilir. Bununla birlikte misafirlerinizi ağırlayabileceğiniz büyük bir balkon ve terasa da sahip olan villaların bahçe konusunda da güzel seçenekler sunduğunu unutmayın. O halde havuz ısıtmalı villalarher zaman tercih edilen ve çiftlerin yılın her dönemi tatil yapabileceği mekanlar olarak incelenmelidir. Antalya kiralık villalar, ihtiyacınız olan her seçeneği sizlere sunarken daha özel bir tatil deneyimi yaşamanızı garanti eder.

Kış Döneminde Villa Tatili Yapmak Mantıklı Mı?

Aileler genelde yaz aylarında tatile çıkmayı planlar. Ancak bu durum balayı çiftleri için aynı değildir. Yeni evlenen çiftler bu özel dönemde baş başa olmak isteyeceği için yılın hangi dönemi olursa olsun, kiralık villa seçeneğine başvurmaktadır. Bu villalarda tatil yapmanın her zaman avantajlı olduğu bilinmektedir. Otellerden daha lüks olan villaların yine lüks mobilyalarla donatıldığını unutmayın. Aynı şekilde ihtiyacınız olan her türden beyaz eşyanın kullanılabildiği kiralık villalarda saç kurutma makinesi, bulaşık ve çamaşır makinesi, çay ve kahve makineleri, tüm mutfak ekipmanları ve aklınıza gelebilecek her türden malzeme bulunmaktadır.

Kış döneminde havuz ısıtmalı villalar, ısıtma sistemlerini devreye aldığı için sıcacık bir ortam sunacaktır. Villa içinde bulunan havuzun da ısı derecesi dilediğiniz şekilde ayarlanabildiği için sorunsuz bir tatil yapmanın keyfini çıkarabilirsiniz. Talep eden çiftler, villanın bahçesinde bulunan kapalı ve ısıtmalı havuzlardan yararlanabilir. Antalya’da villa kiralamadan önce bu seçenekleri değerlendirmeli ve tatil anlayışınızı yansıtan uygun fiyatlı villalar kiralamalısınız.

Kış aylarında balayı çiftlerini ağırlayan kiralık villalar, yurt dışından gelen misafirlerine de kapılarını açmaktadır. Kasım, Aralık, Ocak ve Şubat aylarında Antalya’yı ziyaret eden turistlerin de artık villa kiraladığını söyleyebiliriz. Çünkü üst düzey bir kalite ve konfor hizmeti sunan Antalya kiralık villalar, lüks döşemeleri, birden fazla tuvalet ve banyosu ile her ailenin ihtiyacını karşılayacak şekilde tasarlanmıştır.

Havuz Isıtmalı Villa Kiralama Fiyatları

Villa kiralama fiyatları oldukça ekonomiktir. Fiyatları incelerken villanın hangi özelliklere sahip olması gerektiğine de karar verebilirsiniz. Ayrıca havuz ısıtmalı villalardiğer standart villalarla hemen hemen aynı fiyatta kiralanabilmektedir. Bu bakımdan günlük villa kiralamak yerine haftalık ya da aylık seçenekleri tercih etmek daha mantıklıdır.

Antalya kiralık villa fiyatları, bulunduğu konuma göre değişebilmektedir. Deniz manzaralı villalar bu bakımdan biraz daha maliyetli olabilir. Ancak otellerden çok daha avantajlı fiyatlara sahip olan bu mekanların daha önce yaşamadığınız bir tatil deneyimi sunduğu bir gerçektir. Zaten bu nedenle villa tatili, ülkemizde son 3 yıl içinde önemli bir yere sahip olmuştur. Tatilciler daha huzurlu ve özel vakit geçirmek için bu mekanları kiralayarak gerçek bir konforla tanışabilmektedir.

Aileler için Havuz Isıtmalı Villa Kiralama Hizmetleri

Muhafazakar ailelerin en çok tercih ettiği tatil seçeneği olan havuz ısıtmalı villalar, dışardan görüntü almaya müsait değildir. Ayrıca muhafazakar aileler özel havuzlarında dilediği gibi vakit geçirirken korunaklı villanın bahçe ve terasından da yararlanabilmektedir. Deniz manzaralı villalar da bu özellikleri taşıdığı için her türden ailenin vazgeçemediği tatil seçeneği haline gelmiştir. Aynı durum balayı çiftleri için de geçerlidir. Yeni evlenen çiftler de muhafazakar aileler gibi gözden uzak bir tatile çıkmak ister. Bu yüzden yılın her mevsiminde havuz ısıtmalı villalarsayesinde mükemmel bir tatil konforuyla tanışabilirsiniz. Son olarak Antalya’daki kiralık villalardan rezervasyon yaparak istediğiniz konforu ve lüksü yaşamaya başlayabilirsiniz.

Isıtmalı havuzlu villa kiralama ve fiyatları hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için, kategorimizde yaygın ürün yelpazesi ile beğeninize sunmuş olduğumuz villaları detaylı şekilde inceleyebilirsiniz. Beğendiğiniz kiralık havuzu ısıtmalı villaları en uygun fiyatla kiralamak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz. En iyi bölgelerde dört mevsim tatil imkanı sunan Isıtmalı havuzlu villa seçeneği ile villa kiralama işlemleri için Villa Durağı firmamıza ulaşabilirsiniz. Özel ısıtmalı havuzu bulunan, en iyi kiralık havuzu ısıtmalı villalar Villa Durağı’nda.

WhatsApp Destek
Lütfen İletişime Geçmek İstediğiniz Müşteri Temsilcisini Seçiniz
REZERVASYON OLUŞTUR
Tarihler Müsait
Giriş Saati :
Çıkış Saati :
Konaklama Tutarı :
Kısa Konaklama Ücreti :
Elektrik Ücreti (Ekstra) :
Isıtma Ücreti (Ekstra):
Toplam Ücret :
Ön Ödeme
%30 şimdi öde - kalan girişte öde.
Girişte Nakit Ödenecek :
Hasar Depozitosu
Girişte ekstra ödenir. Çıkışta hasar/ziyan olmaması durumunda iadesi yapılır
:
Ödeme şekilleri ve rezervasyon süreci ile ilgili bilgileri öğrenmek için tıklayınız.
UYGUNLUK TAKVİMİ
Müsait
Dolu
Ödeme Bekliyor
Giriş-Çıkış