familycouple
setuprateenter

Sıkça Sorulan Sorular

Sorular

Havalimanı’ndan Nasıl Ulaşım Sağlayabilirim?

Havalimanından araç kiralamadınız veya transfer satın almadıysanız Dalaman Havalimanı’na indikten sonra, Kalkan veya Kaş bölgesindeki villalara gitmek için öncelikle havalimanından Havaş Otobüsü’ne binip Fethiye otogarında inmelisiniz,  Fethiye otogarından da Kalkan veya Kaş otobüsüne binerek (akşam saatlerinde ulaşım olmayabilir, öncesinde muhakkak sormanız gerekiyor) Kaş veya Kalkan (hangi bölgeye gidecekseniz) otogarında inmelisiniz. Villa Durağı’nın yolcu taşıma yetkisi yoktur bu nedenle otogardan villaya ulaşım TAKSİ ile olacaktır.

Rezervasyon İçin Ne Yapmamız Gerekiyor?

Konaklamak istediğiniz villanın detay sayfasında yer alan “Rezervasyon Yap” panelini kullanarak rezervasyon talebi girişinizi gerçekleştirebilirsiniz. Bu girişi sırasıyla;

1-) Villayı kiralamak istediğiniz tarih aralığını seçiniz.

2-) Villayı kiralamak istediğiniz tarihleri ve fiyatı onaylıyorsanız “Talep Gönder” butonuna tıklayınız.

3-) Talep gönder butonuna tıkladıktan sonra açılan sayfadaki “Ön Rezervasyon Formu” nu doldurup “Formu Gönder” butonuna tıklayınız. Bu aşamada herhangi bir ödeme yapmıyorsunuz sadece talebiniz bize ulaşmaktadır.

4-) Talebiniz onaylandıktan sonra, sisteme kaydetmiş olduğunuz mail adresinize ön ödeme bilgileri gönderilecektir. Rezervasyonun onaylanması için toplam ücretin yüzde 30 ya da 35´lik kısmını (villasına göre değişiklik gösterir.) ödemeniz gerekmektedir. Ödemeyi; Havale, EFT veya Web sitesi üzerinden kredi kartı ile gerçekleştirebilirsiniz. Yurt dışında yaşıyorsanız, Web sitemiz üzerinden kredi kartı ile, Havale veya Western Union ile ödeyebilirsiniz. Geri kalan bakiye villa girişinde nakit olarak alınmaktadır.

5-) Ödeme işlemi gerçekleştikten sonra, sisteme girmiş olduğunuz mail adresine tarafımızdan “Rezervasyon Onay Belgesi” gönderilecektir.

Giriş Saati Neden 16:00 - Çıkış Saati Neden 10:00?

Tüm villalarımızda; ilk gün villaya giriş saati en erken saat 16.00’dır, en son gün villadan ayrılış saati ise en geç saat 10.00’dır. Aradaki zaman diliminde temizlik yapılmaktadır.

Size Nasıl Güvenebiliriz?

Web sitemizin sağ üst tarafında yer alan “Menü” tuşundan “Hakkımızda” bölümüne tıklayıp vergi levhamızı görebilirsiniz. Vergi levhamızda yer alan bilgilerden maliye bakanlığına ait resmi sitelerden veya telefon ile iletişime geçerek şirketimiz hakkında bilgi alabilirsiniz. Ayrıca firmamız 12160 belge numaralı TÜRSAB A Grubu Seyahat Acentesi’dir. Web sitemizin en alt bölümünde yer alan dijital doğrulama sistemine tıklayıp, TÜRSAB´ın sayfasından şirket bilgilerimizi teyit edebilirsiniz.

Ön Ödeme Yapmayıp Ödemenin Tamamını Gelince Yapsak Olur Mu?

Ön ödeme alınmadan hiçbir villada rezervasyon onayı verilmez. Ödeme yapmadan bölgemize gelirseniz o villada müsaitlik varsa tabi ki girişte ödeme yapılabilir ancak rezervasyon yapmadan bölgemize gelip müsait villa bulamama ihtimali oldukça yüksektir.

Araba İhtiyacımız Olur Mu?

Hangi villada konaklarsanız konaklayın, her villa için size araç gerekli olacaktır. Bölgemizde toplu taşıma maalesef yoktur. Sadece istediğiniz an taksi bulabilirsiniz. Hem çevrede gezilmesi ve görülmesi gereken yerler hem de market alışverişi, vs. ler için araç olmalıdır

Araç Kiralama Yapıyor Musunuz?

Villa Durağı, transfer ve araç kiralama konusunda hizmet vermemektedir. Bu gibi ihtiyaçları olan misafirleri, bölgede araç kiralama ve transfer hizmeti veren firmalara yönlendirir.

WhatsApp Destek
Lütfen İletişime Geçmek İstediğiniz Müşteri Temsilcisini Seçiniz
REZERVASYON OLUŞTUR
Tarihler Müsait
Giriş Saati :
Çıkış Saati :
Konaklama Tutarı :
Kısa Konaklama Ücreti :
Elektrik Ücreti (Ekstra) :
Isıtma Ücreti (Ekstra):
Toplam Ücret :
Ön Ödeme
%30 şimdi öde - kalan girişte öde.
Girişte Nakit Ödenecek :
Hasar Depozitosu
Girişte ekstra ödenir. Çıkışta hasar/ziyan olmaması durumunda iadesi yapılır
:
Ödeme şekilleri ve rezervasyon süreci ile ilgili bilgileri öğrenmek için tıklayınız.
UYGUNLUK TAKVİMİ
Müsait
Dolu
Ödeme Bekliyor
Giriş-Çıkış