familycouple
setuprateenter

Nasıl Kiralanır?

Nasıl Rezervasyon Yapabilirim?

Telefon ile Rezervasyon: Rezervasyon yapmak istediğiniz villayı/apartı belirledikten sonra sağ üst köşedeki iletişim numaralarından birini arayıp, Villa Durağı çalışanlarına ulaşabilirsiniz. İlgili villanın/apartın kodunu yetkili personelimize ileterek villa/apart hakkında merak ettiğiniz tüm bilgileri öğrenebilirsiniz. Villanın/apartın müsaitlik durumunu teyit edildikten sonra iletişim bilgileriniz yetkilimiz tarafından alınır ve rezervasyon için gerekli tüm detayları içeren “Ön Rezervasyon Belgesi” gönderilir. Belge içerisinde yer alan şirket hesabımıza, belirtilen ödemeyi, belirlenen süre içerisinde ödemeniz halinde rezervasyonunuz onaylanır ve “Rezervasyon Onay Belgesi” tarafınıza iletilir.

Online Rezervasyon: Konaklamak istediğiniz villanın/apartın detay sayfasında yer alan “Online Rezervasyon” panelini kullanarak rezervasyon talebi girişinizi gerçekleştirebilirsiniz. Bu girişi sırasıyla;

1-) Villayı/Apartı kiralamak istediğiniz tarih aralığını seçiniz.

2-) Sistem konaklamak istediğiniz villanın/apartın seçili günlerdeki toplam fiyatını otomatik olarak hesaplayacaktır.

3-) Villayı/apartı kiralamak istediğiniz tarihleri ve fiyatı onaylıyorsanız “Talep Gönder” butonuna tıklayınız.

4-) Talep gönder butonuna tıkladıktan sonra açılan sayfada “Ön Rezervasyon Belgesi” ni hazırlamamız için gerekli bilgileri doldurup “Gönder” butonuna tıklayınız.

5-) Bu aşamada talebiniz bize ulaşmaktadır. Kiralamak istediğiniz villanın/apartın müsaitlik durumunu kontrol ettikten sonra sisteme girmiş olduğunuz mail adresinize “Ön Rezervasyon Belgesi” gönderilecektir.

6-) “Ön Rezervasyon Belgesi” ndeki bilgilerinizi tekrar kontrol edip, bilgileriniz doğru ise belge üzerindeki “Ödeme Yap” butonuna tıklayınız.

7-) Ödeme sayfasında;

     a) Eğer “Kredi kartı” ile ödeme yapmak istiyorsanız, gerekli kart bilgilerini doldurup ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

     b) Eğer “EFT/Havale” ile ödeme yapmak istiyorsanız, açılan sayfada ödeme yapmanız için gerekli şirket bilgilerimiz çıkacaktır. Bu bilgiler ile ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

8-) Ödeme işlemi gerçekleştikten sonra, sisteme girmiş olduğunuz mail adresine tarafımızdan “Rezervasyon Onay Belgesi” gönderilecektir.

 

Rezervasyonumu Nasıl Görebilirim?

İlgili villanın/apartın “Müsaitlik Takvimi” nden rezervasyon tarihlerinizi yeşil renkli olarak göreceksiniz. Takvimdeki günlerin yeşil renkli olması, o tarihlerin artık dolu olduğu anlamına gelmektedir. Ya da sitemizin üst tarafında yer alan “Rezervasyonlarım” bölümünden gerekli bilgileri girerek, rezervasyon onay bilgilerinizi görebilirsiniz.

 

Konaklama Sırasında Herhangi Bir Problem Olursa Ne Yapmalıyım?

Tüm tatiliniz süresince, kiraladığınız villa/apart ile ilgili her türlü sıkıntı ve şikayetlerinizde Villa Durağı olarak sizlere yardımcı olmaktayız. Bize telefonla veya elektronik posta ile bilgi vermeniz yeterli olacaktır.

 

Tatil Konutumun Yerini Nasıl Bulurum ve Kimden Teslim Alabilirim?

Tüm villalarımız/apartlarımız, bulunduğu bölgedeki yetkililerimiz tarafından size tanıtılıp teslim edilmektedir. İlgili villanın/apartın detay sayfasındaki “Bölge Hakkında” paneli aracılığıyla tam olarak yerini görebilirsiniz. Kiralamış olduğunuz villanın/apartın bulunduğu tatil bölgesine ulaştığınızda, bizi veya size ayrıca iletilen görevli/yetkili telefonunu aramanız ya da ofisimize gelmeniz yeterli olacaktır. Yetkili bir personelimiz size eşlik edecek, sizi villaya/aparta ulaştıracak ve gerekli bilgileri size aktardıktan sonra anahtarı size teslim edecektir.

WhatsApp Destek
Lütfen İletişime Geçmek İstediğiniz Müşteri Temsilcisini Seçiniz
REZERVASYON OLUŞTUR
Tarihler Müsait
Giriş Saati :
Çıkış Saati :
Konaklama Tutarı :
Kısa Konaklama Ücreti :
Elektrik Ücreti (Ekstra) :
Isıtma Ücreti (Ekstra):
Toplam Ücret :
Ön Ödeme
%30 şimdi öde - kalan girişte öde.
Girişte Nakit Ödenecek :
Hasar Depozitosu
Girişte ekstra ödenir. Çıkışta hasar/ziyan olmaması durumunda iadesi yapılır
:
Ödeme şekilleri ve rezervasyon süreci ile ilgili bilgileri öğrenmek için tıklayınız.
UYGUNLUK TAKVİMİ
Müsait
Dolu
Ödeme Bekliyor
Giriş-Çıkış