familycouple
setuprateenter
521 VİLLA 0-12 arası görüntüleniyor
görünüm
sıralama
Villa MisyonMuhafazakar Villa
Villa MisyonKAL-213249
Villa BölgesiKaş / Kalkan
Haftalık Fiyat Aralığı24.950₺ - 84.950₺

Kalkan Akbel Mevkiinde, 4 Kişilik, 2 Yatak Odalı, Jakuzili, Doğa Manzaralı, Muhafazakar, Kiralık Balayı Villası

 • 2 Yatak
 • 4 Kişi
 • 2 Banyo
Villa VizyonK.Havuz-Hamam-SaunaMuhafazakar Villa
Villa VizyonKAL-2152
Villa BölgesiKaş / Kalkan
Haftalık Fiyat Aralığı24.450₺ - 84.950₺

Kalkan Akbel Mevkisinde, 2 Yatak Odalı, 4 Kişilik, Muhafazakar, Hamam, Sauna ve Isıtmalı Kapalı Havuzu Bulunan, Jakuzili, Sinema Salonlu Kiralık Yazlık Balayı Villası.

 • 2 Yatak
 • 4 Kişi
 • 2 Banyo
Villa İkizlerBalayı Villası
Villa İkizlerKAL-2156
Villa BölgesiKaş / Kalkan
Haftalık Fiyat Aralığı22.950₺ - 54.950₺

Kalkan Ulugöl Mevkisinde, 2 Kişiye Kadar Konaklama İmkanı Sağlayan, Jakuzili, Muhafazakar, Kiralık Yazlık Balayı Villası

 • 1 Yatak
 • 2 Kişi
 • 1 Banyo
Villa ÖzlemMuhafazakar Villa
Villa ÖzlemKAL-1071
Villa BölgesiKaş / Kalkan
Haftalık Fiyat Aralığı17.950₺ - 49.950₺

Kalkan Akbel Mevkisinde 4 Kişiye Kadar Konaklama İmkanı Bulunan, Muhafazakar, Jakuzili Kiralık Balayı Villası.

 • 2 Yatak
 • 4 Kişi
 • 2 Banyo
Villa Soi Deniz Manzaralı Villa
Villa SoiVR-4982
Villa BölgesiKaş / Kalkan
Haftalık Fiyat Aralığı63.000₺ - 157.500₺

Villa Soi, Kalkan Ulugöl Mevkiinde, Küvetli, Deniz Manzaralı, Oyun Aktiviteli, Lüks , 6 kişilik, Kiralık Tatil Villası

 • 3 Yatak
 • 6 Kişi
 • 3 Banyo
Villa MiuDeniz Manzaralı Villa
Villa MiuVR-4980
Villa BölgesiKaş / Kalkan
Haftalık Fiyat Aralığı63.000₺ - 157.500₺

Villa Miu, Kalkan Ulugöl Mevkiinde, Küvetli, Deniz Manzaralı, Oyun Aktiviteli, Lüks , 6 kişilik, Kiralık Tatil Villası

 • 3 Yatak
 • 6 Kişi
 • 3 Banyo
Villa Escobar Deniz Manzaralı Villa
Villa EscobarVR-4966
Villa BölgesiKaş / Kalkan
Haftalık Fiyat Aralığı45.500₺ - 139.300₺

Villa Escobar, Kalkan Ulugöl Mevkiinde, Muhafazakar, Jakuzili, Deniz Manzaralı, Kapalı Isıtmalı Havuz, Hamamlı, Saunalı, Oyun Aktiviteli, Çocuk Parklı, 6 Kişilik, Kiralık Tatil Villası

 • 3 Yatak
 • 6 Kişi
 • 3 Banyo
Villa Burak Bey Konağı Deniz Manzaralı Villa
Villa Burak Bey KonağıVR-4965
Villa BölgesiKaş / Kalkan
Haftalık Fiyat Aralığı26.950₺ - 90.000₺

Villa Burak Bey Konağı, Kalkan Akbel Mevkiinde, Jakuzili, Deniz Manzaralı, Denize Yakın, Saunalı,4 Kişilik, Kiralık Balayı Villası

 • 2 Yatak
 • 4 Kişi
 • 2 Banyo
Villa Zeliha Hanım Konağı Deniz Manzaralı Villa
Villa Zeliha Hanım KonağıVR-4963
Villa BölgesiKaş / Kalkan
Haftalık Fiyat Aralığı27.950₺ - 85.000₺

Villa Zeliha Hanım Konağı, Kalkan Akbel Mevkiinde, Jakuzili, Deniz Manzaralı, Denize Yakın, 4 Kişilik, Kiralık Balayı Villası

 • 2 Yatak
 • 4 Kişi
 • 2 Banyo
Villa FeyDenize Ve Merkeze Yakın Villa
Villa FeyVR-4956
Villa BölgesiKaş / Kalkan
Haftalık Fiyat Aralığı70.000₺ - 103.999₺

Kalkan Ortaalan Mevkiinde, 8 Kişilik, Deniz Manzaralı, Kiralık Tatil Villası

 • 4 Yatak
 • 8 Kişi
 • 4 Banyo
Villa Lina Kalkan Denize Yakın Villa
Villa Lina KalkanVR-4948
Villa BölgesiKaş / Kalkan
Haftalık Fiyat Aralığı48.300₺ - 139.300₺

Villa Lina Kalkan, Kalkan İncebel Mevkiinde, Jakuzili, Hamamlı, Saunalı, Kapalı Havuzlu, 8 Kişilik, Kiralık Tatil Villası

 • 4 Yatak
 • 8 Kişi
 • 4 Banyo
Villa MedellinDeniz Manzaralı Villa
Villa MedellinVR-4947
Villa BölgesiKaş / Kalkan
Haftalık Fiyat Aralığı48.300₺ - 139.300₺

Villa Medellin, Kalkan Ulugöl Mevkiinde, Deniz Manzaralı, Jakuzili, Hamamlı, Saunalı, Kapalı Havuzlu, 6 Kişilik, Kiralık Tatil Villası

 • 3 Yatak
 • 6 Kişi
 • 3 Banyo

Kalkan Kiralık Villa

Antalya’nın Kaş ilçesine bağlı olan ve birbirinden farklı tatil seçeneklerinin bulunduğu Kalkan beldesi, dikkat çekici mimarisiyle ön plandadır. Eski bir Rum balıkçı köyü olan bu bölgede tarihi eserler de ağırlıktadır. Özellikle 3000 yıl önce kurulduğu düşünülen şehir kalıntıları, bölgede görülmesi gereken yerlerdendir. Ayrıca bölgenin yaklaşık 200 yıl kadar önce Yunan adalarından gelen tüccarlar tarafından kurulduğuna inanılmaktadır. Muhteşem bir doğası ve Akdeniz manzarası bulunan bu bölgede Kalkan villa seçenekleri çoğunluktadır. İngilizlerin bölgeye ciddi anlamda rağbet göstermesiyle birlikte farklı uluslardan gelen tatilcilerin de bölgede konaklamaya başladığı bilinmektedir.

En İyi Kalkan Villa Seçenekleri

Unutulmaz bir Antalya tatiline şahitlik etmek isteyenlerin ilk tercihleri arasında olan Kalkan beldesi, Türkiye’de en çok villa tatilinin yapıldığı bölgelerden biridir. Durum böyle olunca tatilciler kalkan villa seçenekleri konusunda hangi hizmetlerin sunulduğunu merak etmektedir. Öncelikle villa tatilinde karşınıza çıkacak hizmetler herhangi bir otel veya apart tatilinde sunulmamaktadır. Ailelere özel havuzlardan lüks mobilyalara, jakuziden saunaya kadar aradığınız her seçenek bu villalarda yerini almıştır. 

Kalkan’da villa kiralamak isteyenler öncelikle bölgedeki villaları incelemelidir. Bu bakımdan karşılaşmak istediğiniz alternatifleri de anında değerlendirebilirsiniz. Ev konforunda dizayn edilen en iyi Kalkan villa alternatifleri ayrıca uygun fiyat seçenekleriyle dikkat çekmektedir. 

Kalkan’daki Akdeniz manzarasından da bahsedecek olursak, Kalkan villa seçeneklerinin teras ve balkonlardan muhteşem bir deniz manzarasına şahit olabilirsiniz. Zaten Kalkan deniz manzaralı villalar bu yüzden yılın her dönemi rağbet görmektedir. Çünkü eşiyle veya çocuklarıyla tatile gelenlerin huzur dolu anlara şahit olacağı bu bölgede, villa kiralama seçenekleri de ekonomiktir. Dilediğiniz kişi sayısına göre belirleyeceğiniz villaların yanı sıra eşinizle baş başa harika bir tatili ancak Kalkan kiralık villahizmetlerinde bulabilirsiniz.

Kalkan Günlük Kiralık Villa

Kalkan’daki kiralık villaların tamamı deniz manzarasıyla bütünleşmiştir. Bu yüzden denize yakın olan villalardan sahile ulaşım oldukça kolaydır. Çiftler genelde deniz manzaralı villalar konusunda arayış içerisindedir. Aynı durum özel havuzlu villalar için de geçerlidir. Elbette Kalkan’daki otellerden bazıları da deniz manzaralıdır ancak bir villanın sunduğu avantajları sunamayacağı için Kalkan günlük kiralık villa hizmeti almak isteyenlerin sayısı çok daha fazladır.

Tatil tercihini Kalkan’dan yana kullanmak isteyenler daha fazla beklemeden bölgedeki Kalkan günlük kiralık villa seçeneklerini incelemeye başlayabilir. Her birinde lüks konfor seçeneklerinin yanı sıra özel ısıtmalı havuzlar, büyük bahçe ve teras ile tüm mutfak ekipmanları bulunmaktadır. Ayrıca ihtiyacınız olan tüm mutfak malzemeleri de tatilcilere sunulmaktadır. Kahve makinesinden tost makinesine, tencere takımlarından çatal kaşık takımlarına kadar tüm detayların düşünüldüğü bu mekanlarda ailenizle unutamayacağınız bir tatil süreci yaşayabilirsiniz.

Popüler Kalkan Kiralık Villalar

Kalkan beldesinde çok sayıda hizmete sunulan kiralık villalar, yerli ve yabancı turistlerin ilk tercihi haline gelmiştir. Bu villalarda ev konforunu yaşamanın yanı sıra ekstra hizmetler de talep edilebilir. Özellikle de yeni evlenen çiftler için özel detayların düşünüldüğü villalarda bahçe ve mutfak ekipmanları çokça merak edilmektedir. Öncelikle bahçede vakit geçirmek isteyenlere özel mangal, havuz, şemsiyeler, şezlong ve daha fazlası hazır bulundurulmaktadır. Kendi yemeğini yapmak isteyen çiftler de yine mutfakta yer alan tüm malzemeleri kullanabilir. O halde Kalkan kiralık villaseçenekleri aslında ihtiyacınız olan tatil fırsatından çok daha fazlasını sunmaktadır.

Bu villaların en sevilen özelliği, korunaklı olmasıdır. Villa dışından herhangi bir görüntülenmeye kapalı olan bu mekanların havuz ve balkonu da aynı şekilde dizayn edilmiştir. Yüksek duvarlar ve özel kamera sistemleri sayesinde villanın giriş ve dış çevresi sürekli kontrol edilmektedir. Bu yüzden çiftler her zaman gözden uzak bir tatilin keyfini çıkarabilir. Üst düzey korunaklı olan bu mekanların özel havuzları da memnuniyetin göstergesidir. Bu havuzların ayrıca kış aylarında ısıtmalı olarak kullanıldığı unutulmamalıdır. Yani hangi dönem olursa olsun istediğiniz konforu ancak villa kiralayarak bulabilirsiniz.

Kalkan Villa Fiyatları

Öncelikle villa tatili, otel tatiline göre çok daha ekonomiktir. Bununla beraber daha önce hiç karşılaşmadığınız bir konforu da sizlere sunar. Özet olarak Kalkan villa fiyatları bütçenize uygun olarak seçilebileceği için bu konuda herhangi bir olumsuz durumla karşılaşmazsınız. Her biri denize manzaralı olan ve içerisinde ihtiyacınızdan fazla ekipman bulunan villaların yaz dönemlerinde olduğu kadar kış aylarında da rağbet gördüğünü unutmayın. Bu nedenle villa kiralamak isteyenler, erken rezervasyon yaptırarak unutamayacağı bir tatil sürecine dahil olabilir.

Kalkan Balayı Villaları

Evliliğe yeni adım atan çiftler öncelikle balayı villaları konusunda bir araştırma içerisine girer. Çünkü bu villalar sadece çiftler için özel olarak hazırlanmaktadır. Birden fazla yatak odası, tuvalet ve banyo ile dinlenme odalarının bulunduğu Kalkan villalarında eşinizle özel bir tatil deneyimi yaşayabilirsiniz. Birlikte havuz keyfi yaparak aynı zamanda deniz manzaralı teras kahvaltısı gibi seçenekleri de eşinize armağan edebilirsiniz.

Kalkan kiralık villarezervasyonu yapacak olan balayı çiftleri aslında en güzel tatil sürecinin bu bölgede yaşanabileceğini bilmelidir. Doğa ve deniz manzarası eşliğinde dilediğiniz gün kadar konaklayabileceğiniz villalarda, bahçe detayları da ön planda tutulmuştur. Mangal malzemeleri, masa ve sandalye takımları, şezlong, havuz, şemsiyeler ve daha fazla ekipmanın yer aldığı bahçede, misafirlerinizi de ağırlayabilirsiniz.

Kalkan’da Gezilecek Yerler

Kalkan’da gezilecek yerler oldukça fazladır. Bu anlamda Kalkan kiralık villahizmeti alırken eşinizle veya ailenizle gezebileceğiniz onlarca mekan bulunmaktadır. Ayrıca doğal güzellikler ve plajlar da bölgede görülmesi gereken diğer yerlerdir.

Öncelikle Kalkan’da çok sayıda antik kentin bulunduğunu unutmayın. Tarihe tanıklık edeceğiniz bu antik kentler; Pınara, Sidyma, Letoon, Patara, Xanthos, Antiphellos, Tlos, Batık Şehir Kekova, Myra ve Antik Likya Yolu olarak sıralanmaktadır. Ayrıca Kalkan’daki ST. Nicholas (Noel Baba) Kilisesi de tarihi özellikleriyle dikkat çekmektedir.

Antik kentleriyle beraber önemli plajlara sahip olan Kalkan’da Kaputaş ve Patara özel plajları bulunmaktadır. Ayrıca Kalkan Halk Plajı da mutlaka görülmesi gereken yerlerdendir. Aile ve çiftler Kalkan kiralık villahizmeti alarak bu plaj ve antik kentleri rahatlıkla gezebilir. Üstelik kiralık villalar bu bölgelere oldukça yakındır.

Bölgedeki doğal güzelliklere baktığımızda ise birçok mağara ve kanyonla karşılaşıldığını söyleyebiliriz. Mavi Mağara, Güvercinlik Deniz Mağarası ve İnbaş Mağarası, Kalkan’daki en önemli mağaralardır. Fırnaz Koyu ile Gömbe Yaylası da dikkat çeken bölgelerdendir. Son olarak İslamlar Köyü ve Bezirgan Köyü, turistik köyler kategorisindedir. O halde Kalkan kiralık villaseçeneklerinden yararlanırken birçok mağarayı, kanyonu, antik kenti ve turistik köyleri ziyaret edebilirsiniz. Zaten Antalya’da tatil yapmak isteyenler en çok Kalkan bölgesine gelerek villa kiralamaktadır. Bu yüzden otelde konaklayan yerli ve yabancı turist sayısı her geçen gün azalmaya devam etmektedir.

Kalkan Villa Kiralama

Nefesleri kesen doğa manzarası, mükemmel plajları, begonvillerin kapladığı beyaz badanalı taş evleri ve Kalkan villaları kiralık ile Akdeniz’in Gözdesi Kalkan. Tarihi Rum evleri ile tanınmış şirin balıkçı kasabası Kalkan günümüzde Dünya turizmine yön veren tatil bölgelerinden bir tanesi olarak sıklıkla tercih edilmektedir. Kalkan villaları Fethiye, Kalkan balayı villaları ve Kalkan villaları Antalya için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Kalkan doğal güzelliklerini korumayı başaran nadir turizm bölgeleri arasında ilk sırada gelmektedir. Kalkan Körfezi ve çevresindeki Kalkan Villaları kiralık muhteşem ayrıntıları ile tatil severleri beklemektedir. Şirin balık lokantaları, deniz manzaralı kalkan balayı villaları ve Kalkan villaları Kiralık ile stresten uzak bir tatil hayali kuranlar Kalkan’ı talep etmektedir. Son dönemlerde yerli ve yabancı turistlerin ilgi gösterdiği Kalkan villaları kiralık, sırtını yasladığı dağlara doğru konumlandırılmış eşsiz bir bölgedir.

Kaş Kalkan villaları, Antalya Kaş Kalkan Villaları ve Kaş Kalkan tatil villaları için kategorimizi inceleyebilir beğendiğiniz villa için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

WhatsApp Destek
Lütfen İletişime Geçmek İstediğiniz Müşteri Temsilcisini Seçiniz
REZERVASYON OLUŞTUR
Tarihler Müsait
Giriş Saati :
Çıkış Saati :
Konaklama Tutarı :
Kısa Konaklama Ücreti :
Elektrik Ücreti (Ekstra) :
Isıtma Ücreti (Ekstra):
Toplam Ücret :
Ön Ödeme
%30 şimdi öde - kalan girişte öde.
Girişte Nakit Ödenecek :
Hasar Depozitosu
Girişte ekstra ödenir. Çıkışta hasar/ziyan olmaması durumunda iadesi yapılır
:
Ödeme şekilleri ve rezervasyon süreci ile ilgili bilgileri öğrenmek için tıklayınız.
UYGUNLUK TAKVİMİ
Müsait
Dolu
Ödeme Bekliyor
Giriş-Çıkış