family couple
setup rateenter

Kalkan

289 VİLLA 0-12 arası görüntüleniyor
görünüm
sıralama
Villa En Tepe Uno Balayı Villası
Villa En Tepe Uno
Villa Bölgesi Kaş / Kalkan
Haftalık Fiyat Aralığı ₺3.000 - ₺9.250

Kalkan Körderede Jakuzili ve Kapalı Havuzlu Muhafazakar Villa

 • 1 Yatak
 • 2 Kişi
 • 1 Banyo
Villa Yin Balayı Villası
Villa Yin
Villa Bölgesi Kaş / Kalkan
Haftalık Fiyat Aralığı ₺4.250 - ₺7.950

Kalkan'da Isıtmalı Havuzu, Saunası, Hamamı ve Jakuzisi Bulunan Muhafazakar Kiralık Balayı Villası.

 • 1 Yatak
 • 2 Kişi
 • 1 Banyo
Villa Panama Balayı Villası
Villa Panama
Villa Bölgesi Kaş / Kalkan
Haftalık Fiyat Aralığı ₺2.750 - ₺7.250

Kalkan Körderede Kapalı Havuzlu ve Jakuzili Kiralık Balayı Villası

 • 1 Yatak
 • 2 Kişi
 • 1 Banyo
Villa White Grotto Balayı Villası
Villa White Grotto
Villa Bölgesi Kaş / Kalkan
Haftalık Fiyat Aralığı ₺2.250 - ₺6.850

Kalkanda, Jakuzili, Muhafazakar, Kiralık Yazlık Balayı Villası.

 • 1 Yatak
 • 2 Kişi
 • 1 Banyo
Villa Turta Balayı Villası
Villa Turta
Villa Bölgesi Kaş / Kalkan
Haftalık Fiyat Aralığı ₺2.250 - ₺6.250

Kalkan Kördere Mevkisinde, Muhafazakar, Jakuzili Balayı Villası

 • 1 Yatak
 • 2 Kişi
 • 1 Banyo
Villa Dome Uno Balayı Villası
Villa Dome Uno
Villa Bölgesi Kaş / Kalkan
Haftalık Fiyat Aralığı ₺3.000 - ₺6.950

Kalkan'ın Kördere Mevkisinde Deniz Manzaralı ve Jakuzili Kiralık Balayı Villası

 • 1 Yatak
 • 2 Kişi
 • 1 Banyo
Villa En Tepe Duo Lüks Villa
Villa En Tepe Duo
Villa Bölgesi Kaş / Kalkan
Haftalık Fiyat Aralığı ₺4.000 - ₺11.500

Kalkan Körderede Eşsiz Deniz Manzaralı Kapalı Havuzlu Kiralık Villa

 • 2 Yatak
 • 4 Kişi
 • 2 Banyo
Villa Vista Balayı Villası
Villa Vista
Villa Bölgesi Kaş / Kalkan
Haftalık Fiyat Aralığı ₺4.750 - ₺10.500

Kalkan Kördere Mevkisinde, 4 Kişilik Konaklama Kapasitesine Sahip, Kapalı Havuzlu, Deniz Manzaralı Kiralık Yazlık Villa

 • 2 Yatak
 • 4 Kişi
 • 2 Banyo
Villa Yel Deniz Manzaralı Villa
Villa Yel
Villa Bölgesi Kaş / Kalkan
Haftalık Fiyat Aralığı ₺2.250 - ₺8.950

Kalkan Kördere Mevkisinde, Deniz Manzaralı, Muhafazakar Kiralık Yazlık Villa

 • 2 Yatak
 • 4 Kişi
 • 2 Banyo
Villa Ulugöl Muhafazakar Villa
Villa Ulugöl
Villa Bölgesi Kaş / Kalkan
Haftalık Fiyat Aralığı ₺2.250 - ₺7.500

Kalkan Ulugöl Mevkisinde, 4 Kişiye Kadar Konaklama İmkanı Sağlayan Muhafazakar Kiralık Yazlık Villa

 • 2 Yatak
 • 4 Kişi
 • 2 Banyo
Villa Dome Duo Balayı Villası
Villa Dome Duo
Villa Bölgesi Kaş / Kalkan
Haftalık Fiyat Aralığı ₺3.000 - ₺6.950

Kalkan Kördere Mevkisinde Deniz Manzaralı ve Jakuzili Muhafazakar Balayı Villası

 • 1 Yatak
 • 2 Kişi
 • 1 Banyo
Villa North Star Balayı Villası
Villa North Star
Villa Bölgesi Kaş / Kalkan
Haftalık Fiyat Aralığı ₺3.500 - ₺6.750

Kalkan Kördere Mevkisinde Isıtmalı Havuzlu, Jakuzili Muhafazakar Kiralık Balayı Villası.

 • 1 Yatak
 • 2 Kişi
 • 1 Banyo

 

Antalya’nın Kaş ilçesine bağlı olan ve birbirinden farklı tatil seçeneklerinin bulunduğu Kalkan beldesi, dikkat çekici mimarisiyle ön plandadır. Eski bir Rum balıkçı köyü olan bu bölgede tarihi eserler de ağırlıktadır. Özellikle 3000 yıl önce kurulduğu düşünülen şehir kalıntıları, bölgede görülmesi gereken yerlerdendir. Ayrıca bölgenin yaklaşık 200 yıl kadar önce Yunan adalarından gelen tüccarlar tarafından kurulduğuna inanılmaktadır. Muhteşem bir doğası ve Akdeniz manzarası bulunan bu bölgede Kalkan kiralık villa seçenekleri çoğunluktadır. İngilizlerin bölgeye ciddi anlamda rağbet göstermesiyle birlikte farklı uluslardan gelen tatilcilerin de bölgede konaklamaya başladığı bilinmektedir.

Kalkan’da Kiralık Villa Seçenekleri

Unutulmaz bir Antalya tatiline şahitlik etmek isteyenlerin ilk tercihleri arasında olan Kalkan beldesi, Türkiye’de en çok villa tatilinin yapıldığı bölgelerden biridir. Durum böyle olunca tatilciler Kalkan kiralık villa konusunda hangi hizmetlerin sunulduğunu merak etmektedir. Öncelikle villa tatilinde karşınıza çıkacak hizmetler herhangi bir otel veya apart tatilinde sunulmamaktadır. Ailelere özel havuzlardan lüks mobilyalara, jakuziden saunaya kadar aradığınız her seçenek bu villalarda yerini almıştır. Özellikle de mahremiyetin gizliliğini esas alan villa tatillerinde tek amaç, ailelerin huzurlu ve güvenilir bir şekilde konaklamasını sağlamaktır.

Kalkan’da villa kiralamak isteyenler öncelikle bölgedeki villaları incelemelidir. Bu bakımdan karşılaşmak istediğiniz alternatifleri de anında değerlendirebilirsiniz. Ev konforunda dizayn edilen Kalkan villaları ayrıca uygun fiyat seçenekleriyle dikkat çekmektedir. Muhafazakar ailelerin ve balayı çiftlerinin gözlerden uzak bir tatil serüvenine çıkması için düşünülen tüm detaylar aslında kapsamlı hizmetlerle birlikte sunulmaktadır.

Kalkan’daki Akdeniz manzarasından da bahsedecek olursak, bu villalardaki teras ve balkonlardan muhteşem bir deniz manzarasına şahit olabilirsiniz. Zaten Kalkan deniz manzaralı villalar bu yüzden yılın her dönemi rağbet görmektedir. Çünkü eşiyle veya çocuklarıyla tatile gelenlerin huzur dolu anlara şahit olacağı bu bölgede, villa kiralama seçenekleri de ekonomiktir. Dilediğiniz kişi sayısına göre belirleyeceğiniz villaların yanı sıra eşinizle baş başa harika bir tatili ancak Kalkan kiralık villa hizmetlerinde bulabilirsiniz.

Kalkan Deniz Manzaralı Villa Kiralama

Kalkan’daki kiralık villaların tamamı deniz manzarasıyla bütünleşmiştir. Bu yüzden denize yakın olan villalardan sahile ulaşım oldukça kolaydır. Ayrıca balkondan veya terastan, Akdeniz’in huzurlu manzarasına da şahit olabilirsiniz. Çiftler genelde deniz manzaralı villalar konusunda arayış içerisindedir. Aynı durum özel havuzlu villalar için de geçerlidir. Ancak deniz manzarasının her tatilciye kattığı huzur ve rahatlık hiçbir zaman otel konaklamalarında karşınıza çıkamaz. Elbette Kalkan’daki otellerden bazıları da deniz manzaralıdır ancak bir villanın sunduğu avantajları sunamayacağı için Kalkan kiralık villa hizmeti almak isteyenlerin sayısı çok daha fazladır.

Tatil tercihini Kalkan’dan yana kullanmak isteyenler daha fazla beklemeden bölgedeki villaları incelemeye başlayabilir. Her birinde lüks konfor seçeneklerinin yanı sıra özel ısıtmalı havuzlar, büyük bahçe ve teras ile tüm mutfak ekipmanları bulunmaktadır. Ayrıca ihtiyacınız olan tüm mutfak malzemeleri de tatilcilere sunulmaktadır. Kahve makinesinden tost makinesine, tencere takımlarından çatal kaşık takımlarına kadar tüm detayların düşünüldüğü bu mekanlarda ailenizle unutamayacağınız bir tatil süreci yaşayabilirsiniz.

Kalkan’daki Kiralık Villaların Özellikleri

Kalkan beldesinde çok sayıda hizmete sunulan kiralık villalar, yerli ve yabancı turistlerin ilk tercihi haline gelmiştir. Bu villalarda ev konforunu yaşamanın yanı sıra ekstra hizmetler de talep edilebilir. Özellikle de yeni evlenen çiftler için özel detayların düşünüldüğü villalarda bahçe ve mutfak ekipmanları çokça merak edilmektedir. Öncelikle bahçede vakit geçirmek isteyenlere özel mangal, havuz, şemsiyeler, şezlong ve daha fazlası hazır bulundurulmaktadır. Kendi yemeğini yapmak isteyen çiftler de yine mutfakta yer alan tüm malzemeleri kullanabilir. O halde Kalkan kiralık villa seçenekleri aslında ihtiyacınız olan tatil fırsatından çok daha fazlasını sunmaktadır.

Bu villaların en sevilen özelliği, korunaklı olmasıdır. Villa dışından herhangi bir görüntülenmeye kapalı olan bu mekanların havuz ve balkonu da aynı şekilde dizayn edilmiştir. Yüksek duvarlar ve özel kamera sistemleri sayesinde villanın giriş ve dış çevresi sürekli kontrol edilmektedir. Bu yüzden çiftler her zaman gözden uzak bir tatilin keyfini çıkarabilir. Üst düzey korunaklı olan bu mekanların özel havuzları da memnuniyetin göstergesidir. Bu havuzların ayrıca kış aylarında ısıtmalı olarak kullanıldığı unutulmamalıdır. Yani hangi dönem olursa olsun istediğiniz konforu ancak villa kiralayarak bulabilirsiniz.

Kalkan Kiralık Villa Fiyatları

Öncelikle villa tatili, otel tatiline göre çok daha ekonomiktir. Bununla beraber daha önce hiç karşılaşmadığınız bir konforu da sizlere sunar. Özet olarak Kalkan kiralık villa fiyatları bütçenize uygun olarak seçilebileceği için bu konuda herhangi bir olumsuz durumla karşılaşmazsınız. Her biri denize manzaralı olan ve içerisinde ihtiyacınızdan fazla ekipman bulunan villaların yaz dönemlerinde olduğu kadar kış aylarında da rağbet gördüğünü unutmayın. Bu nedenle villa kiralamak isteyenler, erken rezervasyon yaptırarak unutamayacağı bir tatil sürecine dahil olabilir.

Kalkan Balayı Villaları

Evliliğe yeni adım atan çiftler öncelikle balayı villaları konusunda bir araştırma içerisine girer. Çünkü bu villalar sadece çiftler için özel olarak hazırlanmaktadır. Birden fazla yatak odası, tuvalet ve banyo ile dinlenme odalarının bulunduğu Kalkan villalarında eşinizle özel bir tatil deneyimi yaşayabilirsiniz. Birlikte havuz keyfi yaparak aynı zamanda deniz manzaralı teras kahvaltısı gibi seçenekleri de eşinize armağan edebilirsiniz.

Kalkan kiralık villa rezervasyonu yapacak olan balayı çiftleri aslında en güzel tatil sürecinin bu bölgede yaşanabileceğini bilmelidir. Doğa ve deniz manzarası eşliğinde dilediğiniz gün kadar konaklayabileceğiniz villalarda, bahçe detayları da ön planda tutulmuştur. Mangal malzemeleri, masa ve sandalye takımları, şezlong, havuz, şemsiyeler ve daha fazla ekipmanın yer aldığı bahçede, misafirlerinizi de ağırlayabilirsiniz.

Kalkan’da Gezilecek Yerler

Kalkan’da gezilecek yerler oldukça fazladır. Bu anlamda Kalkan kiralık villa hizmeti alırken eşinizle veya ailenizle gezebileceğiniz onlarca mekan bulunmaktadır. Ayrıca doğal güzellikler ve plajlar da bölgede görülmesi gereken diğer yerlerdir.

Öncelikle Kalkan’da çok sayıda antik kentin bulunduğunu unutmayın. Tarihe tanıklık edeceğiniz bu antik kentler; Pınara, Sidyma, Letoon, Patara, Xanthos, Antiphellos, Tlos, Batık Şehir Kekova, Myra ve Antik Likya Yolu olarak sıralanmaktadır. Ayrıca Kalkan’daki ST. Nicholas (Noel Baba) Kilisesi de tarihi özellikleriyle dikkat çekmektedir.

Antik kentleriyle beraber önemli plajlara sahip olan Kalkan’da Kaputaş ve Patara özel plajları bulunmaktadır. Ayrıca Kalkan Halk Plajı da mutlaka görülmesi gereken yerlerdendir. Aile ve çiftler Kalkan kiralık villa hizmeti alarak bu plaj ve antik kentleri rahatlıkla gezebilir. Üstelik kiralık villalar bu bölgelere oldukça yakındır.

Bölgedeki doğal güzelliklere baktığımızda ise birçok mağara ve kanyonla karşılaşıldığını söyleyebiliriz. Mavi Mağara, Güvercinlik Deniz Mağarası ve İnbaş Mağarası, Kalkan’daki en önemli mağaralardır. Fırnaz Koyu ile Gömbe Yaylası da dikkat çeken bölgelerdendir. Son olarak İslamlar Köyü ve Bezirgan Köyü, turistik köyler kategorisindedir. O halde Kalkan kiralık villa seçeneklerinden yararlanırken birçok mağarayı, kanyonu, antik kenti ve turistik köyleri ziyaret edebilirsiniz. Zaten Antalya’da tatil yapmak isteyenler en çok Kalkan bölgesine gelerek villa kiralamaktadır. Bu yüzden otelde konaklayan yerli ve yabancı turist sayısı her geçen gün azalmaya devam etmektedir.