familycouple
setuprateenter

REZERVASYON, ÖDEME, İPTAL VE İADE KOŞULLARI 

Müşteri, seyahat başlamadan önce seyahatlerini iptal edebilir. Müşterinin iptal bildirisini VİLLA DURAĞI’na yazılı olarak yapılması zorunlu olup yazılı yapılmayan bildirimler kabul edilemez. Telefon yolu ile konuşarak yapılan rezervasyon iptallerinin geçerliliği kesinlikle yoktur. Rezervasyon iptalleri, VİLLA DURAĞI’nın eline, yazı ulaştığı andan itibaren geçerlidir. 
İptal durumlarında VİLLA DURAĞI, seyahatle ilgili olarak aldığı önlemlerin, masrafların ve villa/apart sahiplerinin mağduriyetinin giderilmesi adına seyahat anlaşmasında belirtilen hizmetlerin toplam bedelleri üzerinden müşteriden belirli oranda yüzdelerini alacaktır. Bu miktarlar aşağıdaki şekilde tespit edilmiştir.


İPTAL KOŞULLARI

Eğer Ön Ödeme (Kapora) Alınmışsa;
a) Rezervasyon için ödenen %30'luk ön ödemenin (kaporanın) kesinlikle iadesi yoktur.

b) Villaya/Aparta giriş tarihinize 30 gün ve daha az kalana kadar yapılan iptallerde ya da villaya/aparta hiç gelmeme durumunda müşteri, ödemenin %100'ünü ödemek zorundadır.

Eğer toplam ödemenin tamamı alınmışsa;

a) Villaya/Aparta giriş tarihinize 30 gün ve daha fazla kalana kadar yapılan iptallerde %30'luk ön ödeme (kapora) miktarı hesaplanır ve bu tutarın iadesi yoktur. Geri kalan tutar ise hesabınıza geri iade edilir.

b) Villaya/Aparta giriş tarihinize 30 gün ve daha az kalana kadar yapılan iptallerde ya da villaya/aparta hiç gelmeme durumunda yapılmış olan ödemenin iadesi yoktur.

Rezervasyon iptallerinde; eft, havale ya da kredi kartı ile yapılan ödemelerin iade iade işlemlerinden dolayı ortaya çıkan ve çıkacak olan, Villa Durağı'na, Türkiye Cumhuriyeti Devleti, banka veya bankaları tarafından yüklenecek olan maddi zarar, komisyon ücreti vs. gibi yükler müşteriye iade edilecek paranın içerisinden kesilir.

Herhangi bir nedenle, villa/apart rezervasyonunun VİLLA DURAĞI tarafından tek taraflı iptal edilmesi durumunda, bu durum en kısa zamanda müşteriye bildirilecektir. Eğer portföyümüzde aynı tarihlerde müsait, eşdeğer bir villa/apart varsa müşteriye önerilecektir. Müşterinin onaylamaması ve "mücbir sebepler" maddesine girmeyen durumlarda, alınan para müşteriye iade edilecektir. Villa Durağı tarafından iptal edilen rezervasyonlardan doğacak zararlardan Villa Durağı kesinlikle sorumlu değildir, sorumlu tutulamaz. Müşterinin önceden almış olduğu uçak bileti, otobüs bileti, kiralamış olduğu araba, tekne, transfer hizmeti vs. ayrıca otel ve pansiyon konaklama ücretleri vs. ödemiş olduğu her türlü detaydan, özel şirket veya devletten almış olduğu izinlerin yanması vs. tüm detaylardan Villa Durağı kesinlikle sorumlu değildir, sorumlu tutulamaz. Villayı/Apartı kiralayan müşteri bunu göz önüne almayı kabul eder.

WhatsApp Destek
Lütfen İletişime Geçmek İstediğiniz Müşteri Temsilcisini Seçiniz
REZERVASYON OLUŞTUR
Tarihler Müsait
Giriş Saati :
Çıkış Saati :
Konaklama Tutarı :
Kısa Konaklama Ücreti :
Elektrik Ücreti (Ekstra) :
Isıtma Ücreti (Ekstra):
Toplam Ücret :
Ön Ödeme
%30 şimdi öde - kalan girişte öde.
Girişte Nakit Ödenecek :
Hasar Depozitosu
Girişte ekstra ödenir. Çıkışta hasar/ziyan olmaması durumunda iadesi yapılır
:
Ödeme şekilleri ve rezervasyon süreci ile ilgili bilgileri öğrenmek için tıklayınız.
UYGUNLUK TAKVİMİ
Müsait
Dolu
Ödeme Bekliyor
Giriş-Çıkış