familycouple
setuprateenter
174 VİLLA 0-12 arası görüntüleniyor
görünüm
sıralama
Villa EfsaneMuhafazakar VillaSauna
Villa EfsaneKAL-1283
Villa BölgesiKaş / Sarıbelen
Haftalık Fiyat Aralığı19.950₺ - 47.950₺

Villa Efsane, Kaş Sarıbelen Mevkiinde, 4 Kişilik, Muhafazakar, jakuzili, Saunalı, Özel Yüzme Havuzlu, Kiralık Balayı Villası

 • 2 Yatak
 • 4 Kişi
 • 2 Banyo
Villa Efsane DuoBalayı Villası
Villa Efsane DuoKAL-213133
Villa BölgesiKaş / Sarıbelen
Haftalık Fiyat Aralığı16.950₺ - 39.950₺

Villa Efsane, Kaş Sarıbelen Mevkiinde, 2 Kişilik, Muhafazakar, jakuzili, Özel Yüzme Havuzlu, Kiralık Balayı Villası

 • 1 Yatak
 • 2 Kişi
 • 1 Banyo
Villa Lotus FlowerBalayı Villası
Villa Lotus FlowerKAL-213146
Villa BölgesiKaş / Sarıbelen
Haftalık Fiyat Aralığı18.950₺ - 40.950₺

Kaş Sarıbelen Mevkiinde, 2 Kişilik, Muhafazakar, jakuzili, Özel Yüzme Havuzlu, Kiralık Balayı Villası

 • 1 Yatak
 • 2 Kişi
 • 1 Banyo
Villa SonyazMuhafazakar Villa
Villa SonyazKAL-213350
Villa BölgesiKaş / Sarıbelen
Haftalık Fiyat Aralığı18.950₺ - 49.950₺

Kalkan Sarıbelen Mevkiinde, 2 Yatak Odalı, 4 Kişilik, Doğa Manzaralı, Saunalı, Oyun Aktiviteli, Jakuzili, Muhafazakar, Balayı Villası

 • 2 Yatak
 • 4 Kişi
 • 2 Banyo
Villa OkyanusMuhafazakar Villa
Villa OkyanusKAL-213153
Villa BölgesiKaş / Sarıbelen
Haftalık Fiyat Aralığı18.950₺ - 54.950₺

Kalkan Sarıbelen Mevkiinde, 2 Yatak Odalı, 5 Kişilik, Doğa Manzaralı, Jakuzili, Muhafazakar Villa

 • 2 Yatak
 • 5 Kişi
 • 2 Banyo
Villa DignityMuhafazakar Villa
Villa DignityKAL-1143
Villa BölgesiKaş / Sarıbelen
Haftalık Fiyat Aralığı17.950₺ - 52.950₺

Kalkan Sarıbelen Köyünde 4 Kişiye Kadar Konaklama İmkanı Sağlayan, Jakuzili, Kiralık Yazlık Balayı Villası

 • 2 Yatak
 • 4 Kişi
 • 2 Banyo
Villa SafterMuhafazakar Villa
Villa SafterKAL-1257
Villa BölgesiKaş / Sarıbelen
Haftalık Fiyat Aralığı30.100₺ - 64.000₺

Villa Safter, Kaş Sarıbelen Mevkiinde, 4 Kişilik, Muhafazakar, Doğa Manzaralı, Jakuzili, Kiralık Balayı Villası

 • 2 Yatak
 • 4 Kişi
 • 2 Banyo
Villa MavişMuhafazakar Villa
Villa MavişKAL-21393
Villa BölgesiKaş / Sarıbelen
Haftalık Fiyat Aralığı17.950₺ - 52.950₺

Kalkan Sarıbelen Mevkiinde, 4 Kişilik, 2 Yatak Odalı, Jakuzili, Muhafazakar, Balayı villası

 • 2 Yatak
 • 4 Kişi
 • 2 Banyo
Villa Eylül SarıbelenMuhafazakar VillaGeniş Bahçeli
Villa Eylül SarıbelenKAL-21399
Villa BölgesiKaş / Sarıbelen
Haftalık Fiyat Aralığı17.950₺ - 52.950₺

Kalkan Sarıbelen Mevkiinde, 4 Kişilik, 2 Yatak Odalı, Jakuzili, Muhafazakar, Balayı villası

 • 2 Yatak
 • 4 Kişi
 • 2 Banyo
Villa Vega SarıbelenMuhafazakar VillaGeniş Bahçeli
Villa Vega SarıbelenKAL-213101
Villa BölgesiKaş / Sarıbelen
Haftalık Fiyat Aralığı17.950₺ - 52.950₺

Kalkan Sarıbelen Mevkiinde, 5 Kişilik, 2 Yatak Odalı, Jakuzili, Muhafazakar, Balayı villası

 • 2 Yatak
 • 5 Kişi
 • 2 Banyo
Villa EfsaMuhafazakar Villa
Villa EfsaKAL-21165
Villa BölgesiKaş / Sarıbelen
Haftalık Fiyat Aralığı16.950₺ - 48.950₺

Kalkan Sarıbelen Mevkiinde, 4 Kişilik, Muhafazakar, Jakuzili, Saunalı, Doğa Manzaralı, Kiralık Balayı Villası

 • 2 Yatak
 • 4 Kişi
 • 2 Banyo
Villa YusefBalayı Villası
Villa YusefKAL-1239
Villa BölgesiKaş / Sarıbelen
Haftalık Fiyat Aralığı16.950₺ - 44.950₺

Villa Yusef, Kaş Sarıbelen Mevkiinde, 4 Kişilik, Muhafazakar, Jakuzili, Hamamlı, Saunalı, Doğa Manzaralı, Kiralık Balayı Villası

 • 2 Yatak
 • 4 Kişi
 • 2 Banyo

Sarıbelen Kiralık Villalar

Antalya’nın Kalkan bölgesine yakın olan Sarıbelen, son yıllarda ciddi rağbet görmektedir. Bunun nedeni, bölgenin villa tatili için elverişli koşullara sahip olmasıdır. Ayrıca Sarıbelen kiralık villaseçenekleri oldukça kapsamlı bir şekilde sunulduğu için balayı çiftleri ve muhafazakar aileler için en güzel fırsatları sunmaya devam ediyor. Sarıbelen bölgesi daha çok doğasıyla ön plandadır. Bu yüzden kiralık villa hizmetleri oldukça uygun fiyatlarla sunulmaktadır. Balayı çiftleri başta olmak üzere İslami tatil seçeneklerinden yararlanmak isteyen aileler ve geniş aileler, bu bölgedeki villalarda uzun süre konaklayabilir. Üstelik villaların tamamı korunaklı olduğu için özel bir tatil deneyimi yaşamanızı garanti eder.

Sarıbelen Kiralık Villa Tatili

Kiralayacağınız villaların tamamı, ihtiyaçlarınıza yanıt vermektedir. Çünkü bu mekanlarda bir ailenin tüm temel ihtiyaçları karşılanmaktadır. Kaş ilçesine yakın konumuyla da dikkat çeken Sarıbelen’de villa tatili yaparken denizin keyfini de çıkarabilirsiniz. Bu yüzden Sarıbelen kiralık villahizmetleri hem yurt içi hem de yurt dışından gelen tatilcilerin yoğun olarak talep ettiği hizmetler arasındadır.

Öncelikle kiralık villalarda korunaklı havuz seçeneği yer alır. Bu sayede çiftler rahatlıkla havuza girebilir ve güneşlenebilir. Zaten villaların tamamen gizlilik prensibi çerçevesinde hizmet vermesi nedeniyle ciddi bir yoğunluk yaşadığı unutulmamalıdır. Antalya’daki kiralık villaların tamamı, muhafazakar ve balayı çiftlerinin yılın her döneminde tatil yapabileceği mekanlardır. Havuzdan terasa, balkondan mutfağa, dinlenme salonlarından oturma odasına kadar aradığınız konforu bulabilir ve uzun süreli konaklayabilirsiniz. Üstelik Sarıbelen kiralık villahizmeti aldığınızda, rezervasyon sürecinde kullanabileceğiniz hizmetleri de görebilirsiniz. Başta mutfak ekipmanları olmak üzere tuvalet ve banyolar, bahçe ekipmanları ve daha pek çok seçenek özel olarak sunulmaktadır.

Kiralık villalardaki en önemli detay, korunaklı olmasıdır. Villa çevresinde yüksek duvarların yer alması ve aynı zamanda giriş kısmının kamera ile kontrol edilmesi, tatilcilerin rahat bir sürece dahil olmasını sağlar. Dışardan gözetlenmesi mümkün olmayan kiralık villalar, birçok restoran, eğlence mekanları, market ve diğer işletmelere de yakındır. Aileler bu sayede villa dışında da rahat bir şekilde vakit geçirebilmektedir.

Her geçen gün daha fazla rağbet gören villa tatili, avantajlı seçeneklerle sunulmaktadır. Bu kapsamda ihtiyacınız olan tüm detaylar yer alırken, günlük, haftalık ya da aylık konaklama seçenekleri de bulunmaktadır. Elbette Sarıbelen kiralık villafiyatları her zaman otellere göre uygun olduğundan, çiftlerin vazgeçemeyeceği bir tatil fırsatına sahip olmalarını sağlar.

En İyi Sarıbelen Deniz Manzaralı Kiralık Villa

Deniz manzarası her ailenin tatilde ihtiyaç duyduğu durumlardandır. Çünkü deniz manzarası insanları rahatlatır ve stresi yok eder. Haliyle Sarıbelen kiralık villaseçenekleri deniz manzarasıyla beraber sunulmaktadır. Teras ve balkondan muhteşem bir manzaraya şahit olurken misafirlerinizi de ağırlamaya başlayabilirsiniz.

Villalar tatilcilere takdim edilmeden önce detaylı bir temizlik aşamasından geçer. Tüm ekipmanların hazır halde bekletildiği bu mekanlarda iç ve dış tasarıma da önem gösterilmiştir. Lüks villalarda tatil yapmak için heyecanlanan aileler, çocuklarıyla da bu konforu yaşayabilir. Çünkü çocuk odaları, çocuk havuzu ve daha pek çok seçenek sadece villa tatilinde yer almaktadır.

Akdeniz’in en güzel manzarasına şahitlik ederken aslında huzur dolu anlar yaşamaya başlayabilirsiniz. Sarıbelen Köyü, kendine has yapısı ve doğal güzellikleriyle tatilcilerin aradığı konforu bulabileceği bir yerdir. Şehir hayatından uzak ve stresin olmadığı bu bölgede gözlerde uzak villa tatili yapmak isteyenler hem daha özgür hem de özel bir tatilin kapısını aralayabilir. İşte bu yüzden Sarıbelen kiralık villaseçenekleri daima uygun fiyatlarla sunulmaya devam edilmektedir.

Sarıbelen Muhafazakar Villa Kiralama

İslami kurallara uygun bir tatil deneyimi yaşamak isteyenler, otel dışındaki alternatiflere yönelmektedir. Haliyle kiralık villalar tam da bu konuda aradığınız tüm özelliklere sahiptir. Özel alanlarda konumlandırılan Sarıbelen kiralık villaseçenekleri, dışardan görüntülenemeyecek bir havuz sistemiyle donatılmıştır. Bahçede yer alan havuzda güzel vakit geçirdikten sonra güneşlenebilir ve şezlongda dilediğiniz kadar enerji depolayabilirsiniz. Aslında muhafazakar aileler en uygun fiyatlarla lüks bir tatil hizmetine ancak bu şekilde ulaşabilir.

Villalarda sadece özel havuz bulunmamaktadır. Ailelerin mutfakta kullanmak istediği temel ekipmanlar da yer almaktadır. Tost makinesi, kahve makinesi, tava ve tencere takımları, çatal bıçak takımları, tabaklar, bardak setleri, ocak, fırın ve daha fazlası sizlere sunulmaktadır. Haliyle evden çok daha konforlu bir ortamda tatil yapmak için daha fazla beklemeden Sarıbelen kiralık villahizmeti alabilirsiniz.

Muhafazakar villaların tamamı, lüks eşyalarla donatılmıştır. Bununla beraber bahçede yer alan yemek ve oturma takımları sayesinde daha rahat vakit geçirmeniz sağlanmaktadır. Çiftlere özel odaların da yer aldığı villalarda dinlenme odaları da düşünülmüştür.

Artık aradığı konforlu tatili villalarda bulan aileler, ekonomik fiyatlarla Sarıbelen’deki villaları tercih edebilir. Doğa ile iç içe sunulan bu mekanlarda vakit geçirirken, daha önce hiç karşılaşmadığınız bir deneyime şahitlik edebilirsiniz. Doğa ve deniz manzarasının bir arada olduğu, bir ailenin ihtiyacı olan tüm eşyaların var olduğu ve çok huzurlu bir tatilin kapısını aralayan Sarıbelen kiralık villaseçeneği sayesinde ailenizle vakit geçirebilirsiniz. Zaten bu tatil seçeneği genelde stresten ve şehir yaşantısından az da olsa uzak kalmak isteyen aileler için idealdir.

Sarıbelen Kiralık Balayı Villaları

Balayı dönemi, çiftlerin birlikte ve özel vakit geçirdiği dönemdir. Elbette bu özel anları huzurlu bir tatile dönüştürmek için mutlaka villa tatiline ihtiyacınız olacaktır. Daha önceleri otel konaklamasını tercih eden çiftler artık villa kiralayarak sınırsız hizmetlerden yararlanmaktadır. Özel havuz, bahçe, balkon ve teras detaylarının bir arada sunulduğu kiralık villalar, Antalya’nın en güzel yerlerinde konumlandırılmıştır. Çiftler burada tatil yaparken aynı zamanda bölgede gezerek yeni yerler keşfetmenin heyecanını yaşayabilir.

Sarıbelen kiralık villakonusunda aslında en güzel bölgede yer alıyor. Tamamen doğa manzarasını izleyebileceğiniz ve deniz manzarasıyla da mükemmel bir tatil yapabileceğiniz Sarıbelen, Kaş ve Kalkan bölgelerine de oldukça yakındır. Bu sayede yeni evlenen çiftler eğlenmek için gece mekanlarına da rahatlıkla ulaşabilir. Elbette denizin tadını çıkarmak isteyenler de dilediği her an denize girebilir.

Günümüz şartlarında otele ödenecek miktarın villaya ödenmesi daha mantıklıdır. Çünkü otelde sunulan ekipman ve hizmetler sınırlıdır. Ancak kiralık villada her ekipmanı dilediğiniz kadar kullanabilirsiniz. Bununla birlikte ekstra hizmetlerin de sunulduğu villa kiralamada, erken rezervasyon yapmanızı öneriyoruz. Haliyle bu mekanlar yaz ve kış dönemlerinde yoğun olduğu için şimdiden yerinizi ayırtmanız önemlidir.

Sarıbelen’de Görülmesi Gereken Yerler

Kalkan bölgesine çok yakın olan Sarıbelen’de doğa manzarasının tanıdı çıkarırken, Kalkan’a giderek birçok tarihi mekanı ziyaret edebilirsiniz. Onlarca antik kentin yer aldığı Kalkan’da mağara ve plajlar da dikkat çekmektedir. Kaputaş, Patara ve Kalkan Plajlarının yanı sıra Mavi Mağara, İnbaş Mağarası, Gömbe Yaylası, Güvercinlik Deniz Mağarası ve Saklıkent Kanyonu mutlaka görülmesi gereken yerler arasındadır.

Sarıbelen Köyü’ne komşu olan İslamlar ve Bezirgan Köyü de Sarıbelen kiralık villahizmeti alırken mutlaka uğramanız gereken yerlerdendir. Doğa ve deniz manzarasının buluştuğu bu noktalarda daha önce deneyimlemediğiniz bir tatil sürecini yaşayacak ve her anınızı ölümsüzleştirme şansına sahip olacaksınız.

Sarıbelen Villa Fiyatları

Ülkemizin en popüler turistik bölgelerinden biri olan Sarıbelen, kiralık villa seçenekleri ile konuklarına geniş konaklama alternatifi sunmaktadır. Sarıbelen kiralık villa fiyatları pek çok faktöre bağlı olarak farklılaşmaktadır. Villa tipi, villanın konumu, özellikleri, büyüklüğü ve kalitesi gibi unsurlar Kalkan Sarıbelen villa fiyatları üzerinde etkili olmaktadır. Antalya, Sarıbelen bölgesindeki kiralık villa fiyatları hakkında bilgi almak için Villa Durağı firmamızla iletişime geçebilir, beğendiğiniz villayı erken rezervasyon yaptırarak en uygun Sarıbelen kiralık villa fiyatlarımızdan yararlanabilirsiniz.

WhatsApp Destek
Lütfen İletişime Geçmek İstediğiniz Müşteri Temsilcisini Seçiniz
REZERVASYON OLUŞTUR
Tarihler Müsait
Giriş Saati :
Çıkış Saati :
Konaklama Tutarı :
Kısa Konaklama Ücreti :
Elektrik Ücreti (Ekstra) :
Isıtma Ücreti (Ekstra):
Toplam Ücret :
Ön Ödeme
%30 şimdi öde - kalan girişte öde.
Girişte Nakit Ödenecek :
Hasar Depozitosu
Girişte ekstra ödenir. Çıkışta hasar/ziyan olmaması durumunda iadesi yapılır
:
Ödeme şekilleri ve rezervasyon süreci ile ilgili bilgileri öğrenmek için tıklayınız.
UYGUNLUK TAKVİMİ
Müsait
Dolu
Ödeme Bekliyor
Giriş-Çıkış