familycouple
setuprateenter

Denize Yakın Villalar

94 VİLLA 0-12 arası görüntüleniyor
görünüm
sıralama
Villa ManolyaMuhafazakar Villa
Villa Manolya
Villa BölgesiKaş / Kalkan
Haftalık Fiyat Aralığı₺5.500 - ₺10.400

Kiralık Deniz Manzaralı Muhafazakar Villa

 • 3 Yatak
 • 6 Kişi
 • 3 Banyo
Villa MercanMuhafazakar Villa
Villa Mercan
Villa BölgesiKaş / Kalkan
Haftalık Fiyat Aralığı₺2.800 - ₺6.650

Kalkan/Kışla Mevkisinde Kiralık Denize Yakın Muhafazakar Villa

 • 4 Yatak
 • 8 Kişi
 • 3 Banyo
Villa MuallaDeniz Manzaralı Villa
Villa Mualla
Villa BölgesiKaş / Kalkan
Haftalık Fiyat Aralığı₺8.000 - ₺10.000

Kalkan/Kalamar Mevkisinde Kiralık Deniz Manzaralı Yazlık

 • 4 Yatak
 • 8 Kişi
 • 2 Banyo
Villa JamandutaniaDeniz Manzaralı Villa
Villa Jamandutania
Villa BölgesiKaş / Kalkan
Haftalık Fiyat Aralığı₺11.000 - ₺17.000

Kalkan/Kömürlük Mevkisinde Deniz Manzaralı Villa

 • 4 Yatak
 • 7 Kişi
 • 4 Banyo
Villa Baysal UnoDeniz Manzaralı Villa
Villa Baysal Uno
Villa BölgesiKaş / Kalkan
Haftalık Fiyat Aralığı₺4.995 - ₺9.925

Kalkan/Kışla Mevkisinde Kiralık Deniz Manzaralı Yazlık

 • 4 Yatak
 • 8 Kişi
 • 3 Banyo
Villa Baysal DuoDeniz Manzaralı
Villa Baysal Duo
Villa BölgesiKaş / Kalkan
Haftalık Fiyat Aralığı₺4.995 - ₺9.925

Kalkan/Kışla Mevkisinde Kiralık Deniz Manzaralı Villa

 • 4 Yatak
 • 8 Kişi
 • 3 Banyo
Villa Baysal TreDeniz Manzaralı
Villa Baysal Tre
Villa BölgesiKaş / Kalkan
Haftalık Fiyat Aralığı₺4.995 - ₺9.925

Kalkanda Deniz Manzaralı Kiralık Yazlık

 • 4 Yatak
 • 8 Kişi
 • 3 Banyo
Villa Baysal QuattroDeniz Manzaralı Villa
Villa Baysal Quattro
Villa BölgesiKaş / Kalkan
Haftalık Fiyat Aralığı₺4.995 - ₺9.925

Kalkanda Denize Yakın Kiralık Villa

 • 4 Yatak
 • 8 Kişi
 • 3 Banyo
Villa Baysal CinqueDeniz Manzaralı Villa
Villa Baysal Cinque
Villa BölgesiKaş / Kalkan
Haftalık Fiyat Aralığı₺4.995 - ₺9.925

Kalkanda Merkeze ve Deniz Yakın Kiralık Yazlık

 • 4 Yatak
 • 8 Kişi
 • 3 Banyo
Villa TunaDeniz Manzaralı
Villa Tuna
Villa BölgesiKaş / Kalkan
Haftalık Fiyat Aralığı₺8.850 - ₺25.200

Kalkan Kışlada Deniz Manzaralı Kiralık Lüks Villa

 • 6 Yatak
 • 12 Kişi
 • 6 Banyo
Villa GreenscepeDeniz Manzaralı
Villa Greenscepe
Villa BölgesiKaş / Kalkan
Haftalık Fiyat Aralığı₺14.000 - ₺24.500

Kalkan Kalamarda Kiralık Deniz Manzaralı Lüks Villa

 • 7 Yatak
 • 14 Kişi
 • 7 Banyo
Villa YağmurDeniz Manzaralı Villa
Villa Yağmur
Villa BölgesiKaş / Kalkan
Haftalık Fiyat Aralığı₺4.750 - ₺16.000

Kalkan Merkezde Kiralık Çocuk Havuzlu Villa

 • 5 Yatak
 • 10 Kişi
 • 5 Banyo

En İyi Denize Yakın Villalar

Tatile çıkmak isteyenler çoğu zaman yer seçiminde tereddüt yaşamaktadır. Günümüz otellerinin tamamı denize bakmazken denize yakın villalarsayesinde muhteşem bir manzarada tatil yapma imkanına sahip olabilirsiniz. Antalya’daki deniz manzaralı kiralık villalar bu konuda dizayn edilmiş en güzel mekanlardır. Artık villa tatillerinin ön planda olmasından dolayı denize yakın konumlandırılan bu mekanların, balayı çiftleri, aileler ve muhafazakar aileler için en güzel seçenek olduğu bilinmektedir. Lüks otel konforunu yaşamakla beraber daha ekonomik bir tatil planı için deniz manzaralı villa kiralamanız yeterli olacaktır.

Kiralık Denize Yakın Villalar

Yeni güne deniz manzarası ile uyanmak isteyen çiftler, denize yakın villalarile beraber bu hayalini gerçekleştirebilir. Akdeniz’in en huzurlu bölgelerinde tatil yapacak olan aileler daha keyifli bir zaman geçirmek amacıyla genelde Antalya tatilini tercih etmektedir. Sahile yakın olan bu villalarda orman ile bütünleşen bir tatil fırsatını da yakalayabilirsiniz.

Yılın tüm yorgunluğunu rahatlıkla atabileceğiniz villa tatilinde gözlerden uzak bir tatil keyfi sürebilirsiniz. Şehirden uzak ve harika bir deniz manzarasında eşinizle tatil yaparken villanın diğer özelliklerinden de faydalanabilirsiniz. Genelde sahil kenarında konumlandırılan bu villaların balkon ve terasından deniz manzarasını rahatlıkla görebilirsiniz. Talep eden tatilciler denizden uzak ve sadece orman içerisinde kiralık villa hizmeti alabilmektedir.

Günümüzdeki pek çok tatil seçeneği, villa seçeneğinin önüne geçememiştir. Çünkü bu mekanlarda kendi evinizin rahatlığına ulaşabilirsiniz. Haliyle denize yakın villalariçerisinde ihtiyacınız olan tüm eşyalar bulunmaktadır. Geniş balkon ve büyük bir bahçe ile daha anlamlı hale gelen Antalya kiralık villaları, aileler için özel olarak hazırlanmıştır.

Lüks bir tatil süreci yaşamak ve bu deneyimi eşsiz fotoğraflarla ölümsüz hale getirmek için daha fazla beklemeden deniz manzaralı villa kiralayabilirsiniz.

Muhafazakar Aileler için Denize Yakın Villalar

Muhafazakar aileler tatil planı yaparken bazı kriterlere dikkat etmektedir. Dışardan herhangi bir şekilde görüntülenemeyen bu mekanlar ayrıca havuz detayıyla sunulmaktadır. Yani aileler dilediği gibi havuz keyfi yapabilmektedir. Kış aylarında ise ısıtmalı havuz özelliği olduğu için havuz keyfi sürmektedir.

Muhafazakar aileler için deniz manzaralı villalarda her detay düşünülmüştür. Farklı sayılardaki tuvalet ve yatak odalarının yanı sıra büyük salon ve lüks eşyalar ile konforu yakalayabilirsiniz. Genelde haftalık olarak kiralanan bu villalar günlük ve aylık seçeneklerle de sunulmaktadır. Haliyle geniş aileler de deniz manzarasının keyfini bu mekanlarda yaşayabilir.

Bahçeli villa kiralamak isteyen muhafazakar aileler aynı zamanda özel olarak hazırlanan balkonda deniz manzarası eşliğinde kahvaltı yapabilir. Aynı durum akşam yemeği için de geçerlidir. O halde denize yakın villalaraslında bir tatilden daha fazlasını sizlere sunacaktır.

Geniş Aileler için Denize Yakın Villalar

Geniş aileler de artık kiralık villa seçenekleriyle oldukça konforlu bir tatil sürecine dahil olabilir. 6 kişiden 12 kişiye kadar kalabalık aileler için hazırlanan bu mekanlarda misafirlerinizi de ağırlayabilirsiniz. Akdeniz manzarası eşliğinde tatilinizi yaparken çocuklarınızın da eğlenebileceği alternatifler bu mekanlarda düşünülmüştür. O halde denize yakın villalarkonusunda araştırma yaparken mutlaka Antalya kiralık villalarını yakından incelemenizde yarar var.

Harika bir doğa manzarası da deniz manzarasına eşlik etmektedir. Hayatınız boyunca unutamayacağınız bir villa tatilinde tam donanımlı mutfak eşyaları da düşünülmüştür. Üstelik geniş aileler için birden fazla tuvalet ve banyo seçeneği de bulunmaktadır. Sahile yakın olan villalar sayesinde günün herhangi bir saatinde sahile inerek denizin ve güneşin keyfini çıkarabilirsiniz.

Kiralık villalar, tam korunaklı özellikleriyle de dikkat çekmektedir. Öncelikle mekanın çevresi, uzun duvarlarla örülmüştür. Ayrıca binanın girişinde özel kamera sistemleri bulunmaktadır. Bu durum daha güvenli bir şekilde konaklamanızı sağlar. Misafirlerinizi de dilediğiniz her an ağırlayabileceğiniz kiralık villa bahçesinde mangal yapabilir ve sabahlara kadar sürecek sohbetlerinizi daha anlamlı bir hale getirebilirsiniz.

Balayı Çiftlerine Özel Denize Yakın Villalar

Yeni evlenen çiftler herkes gibi tatilini gözlerden uzak bir şekilde planlamaktadır. Ayrıca özel anlar için dizayn edilmiş olan denize yakın villalar, özel hayata saygı ve gizliliğe önem vermektedir. Bu yüzden dışardan villanın bahçesi ve giriş katının görünmesi imkansızdır. Korunaklı kiralık villalar sayesinde ayrıca otellerde bulamayacağınız hizmetleri bir arada alabilirsiniz.

Günümüzde apart veya otel tercihi yapan balayı çiftleri, villalarda yaşayacağı konforu bu mekanlarda bulamamaktadır. Havuz keyfi başta olmak üzere özel odalar, büyük salon, tüm mutfak malzemeleri ve bahçe malzemeleri gibi farklı alternatifleri bir arada kullanırken özgürce davranabilirsiniz. Özellikle de korunaklı havuzlarda eşinizle birlikte havuza girebilir ve güneşlenebilirsiniz. Tüm bu özellikleri sayesinde deniz manzaralı villaların her geçen gün kullanıcı sayısı artmaktadır.

Balayı çiftleri sadece villada değil, havuzda ya da yemek yerken de yalnız kalmak ister. Bu yüzden korunaklı villalar tam da isteklerinize uygun bir şekilde hazırlanmıştır. Ekonomik fiyatlarla kiralayabileceğiniz Antalya denize yakın villalarsayesinde size özel anları ölümsüzleştirebilirsiniz.

Ekonomik bir balayı fırsatı yakalamak isteyenler lüks villalarda dilediği kadar konaklayabilir. Günümüzdeki en ideal tatil türü olan kiralık villalar, sunduğu özellikler ve elbette konfor sayesinde her zaman ziyaretçilerini mutlu etmektedir.

Denize Yakın Villaların Özellikleri

Denize yakın kiralık villalar öncelikle adından da anlaşılacağı üzere sahile çok yakındır. Bu sayede denize girmek isteyen tatilciler anında sahile ulaşabilir. Ayrıca tüm villaların yüksek seviyeli koruma seçenekleriyle donatıldığı unutulmamalıdır. Yani villa dışardan hiçbir şekilde görüntü alınmaya müsait değildir. Bu durum öncelikle muhafazakar aileleri mutlu eden bir uygulamadır. Elbette özel bir tatil deneyimi yaşayacak olan yeni evli çiftler de bu hizmetten bir hayli mutlu olacaktır.

Kiralık villalarda kendinize ait bir evde tatil yapabilirsiniz. Tuvaletten salona, banyodan oturma odasına kadar tüm seçeneklerin düşünüldüğü bu mekanlarda yemek yapabilmeniz için ihtiyacınız olan ekipmanlar da kullanıma hazır haldedir. Misafirler yerleştirilmeden önce detaylı bir temizlik yapılarak sunulan denize yakın villalarayrıca klima, TV, DVD ve buna benzer ürünlerle donatılmıştır.

Kiralık villalarda çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kıyafet dolapları, kahve ve tost makineleri gibi pek çok ürün de yerini almıştır. Tek amacı misafirlerine ev konforunda tatil sunmak olan kiralık villalar, özel teras ve havuz seçeneğiyle eşsiz bir tatil yapmanızı sağlar.

Her villada WİFİ hizmeti de yerini almıştır. Misafirler boş vakitlerinde sınırsız internetin keyfini çıkarırken dilediği zaman balkondan deniz manzarası eşliğinde dinlenmeye başlayabilir. Sıraladığımız tüm bu özellikler denize yakın villalarsayesinde siz değerli çift ve ailelere sunulmaktadır.

Villa Tatili Nerede Yapılır?

Villa tatilinin ülkemizdeki en güzel durağı, Antalya bölgesidir. Akdeniz manzarasıyla yeni güne uyanmak isteyenlerin yanı sıra harika bir doğa içinde tatil yapabilirsiniz. Elbette Antalya’da denize yakın villalarçok sayıda olduğu için yılın her dönemi yoğunluk yaşanmaktadır. Üstelik sadece yaz dönemlerinde değil, kış dönemlerinde de sıcak bir tatil keyfi yaşayabilirsiniz. Son zamanların vazgeçilmez tatil seçeneği olan villa tatili seçeneklerini bütçenize uygun bir şekilde inceleyebilir ve hemen rezervasyon yapabilirsiniz. Günlük, haftalık ve aylık villa kiralama alternatiflerinden yararlanarak eşinizle ya da ailenizle çıkacağınız bu tatilin tüm avantajları sizi bekliyor olacak.