Villa Tatilinin Avantajları

Villa Tatilinin Avantajları

Batıdaki gelişmiş ülkelerde daha yaygın olan villa tatili son zamanlarda ülkemizde de oldukça ilgi görmeye başlamıştır. Bunun sebebi ise hem mali yönden otellere ya da tatil köylerine göre çok daha avantajlı olması hem de daha fazla özgürlük tanıyarak tatilcilere kendi evlerinde hissi sağlamasıdır.

Ülkemizde villa tatilinin merkezi diyebileceğimiz Antalya iline bağlı Kaş ilçesinin Kalkan mahallesi, doğası, mavi bayrak ödüllü temiz denizleri, şehrin gürültüsünden, kalabalığından ve kirliliğinden kurtulmak isteyen tatilcilerimiz için harika bir seçim olacaktır.

Her tatilcinin kendi yaşam standartlarına uygun olarak tasarlanmış villalarımız, havuzu korunaklı (muhafazakar) villalarlüks villalardeniz manzaralı villalaruygun fiyatlı villalarbalayı villaları ve çocuk havuzlu villalar olarak sınıflandırılmıştır. Tesettürlü ailelerimizin havuzu dışarıdan görünmeyen villalarda rahatlıkla havuza girip keyifli bir tatil geçirebileceği gibi lükse önem veren aileler ya da arkadaş grupları için tasarlanmış ultra lüks villalar da seçeneklerimiz arasındadır. Çocuklu ailelerimiz için de özel tasarlanmış çocuk havuzlu villalarda, çocuklarınızda havuzun keyfini doyasıya yaşayabilir. Kendilerini özel hissetmek isteyen çiftlerimiz için tasarlanmış bir birinden özel ve güzel jakuzili balayı villaları ise evliliğe ilk adımlarını atmış çiftlerimize unutamayacakları anlar yaşatmak için tasarlanmıştır.

Villalarımızın hepsi müstakil olup kendine ait özel havuzu bulunmaktadır. Bunun yanında her villada standart olarak bulunan, TV, uydu alıcı, kablosuz internet, modern salon eşyaları ve mutfak eşyaları, havuz terasında şezlong, şemsiye, yemek masası ve barbekü (mangal) ile hizmete sunulmaktadır.

Villa Tatilinde Fiyat Avantajı
Haftalık kiralanan 3+1 villanın Nisan-Kasım aylarındaki fiyatını bir gecelik olarak hesapladığımızda 250 TL civarına geliyor. Aylara göre değişen fiyatlar Haziran-Temmuz-Ağustos gibi sezonun yoğun aylarında ise yaklaşık olarak gecelik 750 TL civarına denk geliyor. Bu da 6 kişinin konaklayabildiği villada kişi başına gecelik konaklamanın aylara göre 45 ile 125 TL arasında değiştiğini gösteriyor. Villada sağlanan hizmetlere benzeyen hizmetleri alabileceğiniz ve aynı mevkide bulunan otellerin gecelik 200 ile 500 TL civarındaki fiyatlarıyla kıyaslandığında villa kiralama yönteminin çok önemli maliyet avantajı sağladığını gösteriyor.

Villaların sağladıkları mahremiyetin ve özel alanlara sahip olmanın avantajı ise hiçbir otelde bulamayacağınız bir özellik olarak öne çıkıyor. Özellikle muhafazakar aileler ya da balayı tatili yapan çiftler için çok önemli bir özellik olan mahremiyet, villaların sundukları diğer avantajların arasındaki en önemli özellik olarak kabul edilebilir.

 

 

Copyright 2019 villaduragi.com.tr - Web sitesi üzerindeki tüm haklar DESİRA İNŞAAT TURİZM GIDA TARIM VE TİC.LTD.ŞTİ.’ye aittir.

WhatsApp